Про підтримку запиту депутата Романюка М.А. щодо cтану автомобільних доріг, що з’єднують села Твердині, Кисилин, Запуст, Журавець, Холопичі Локачинського району

ЛОКАЧИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 05.03.2018 р. № 26/6/1              

            смт Локачі

 

Про підтримку запиту депутата

Романюка М.А. щодо cтану

автомобільних доріг, що з’єднують

села Твердині, Кисилин, Запуст, Журавець,

Холопичі Локачинського району

 

 

          Відповідно до п.9 ч.1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 21 Закону України  «Про статус депутатів місцевих рад», районна рада

 

                                              ВИРІШИЛА:

 

   1. Підтримати запит депутата Романюка М.А. до начальника Служби автомобільних доріг у Волинській області Посполітака А.Г., директора департаменту інфраструктури та туризму Волинської облдержадміністрації Мирки І.І., голови Локачинської райдержадміністрації Дудечка В.Ф. щодо стану автомобільних доріг, що з’єднують  села Твердині, Кисилин, Запуст, Журавець, Холопичі Локачинського району (додається).

       2. Виконавчому апарату районної ради надіслати дане рішення Службі автомобільних доріг у Волинській області, департаменту інфраструктури та туризму Волинської облдержадміністрації, Локачинській райдержадміністрації для розгляду.

        3. Рекомендувати  Службі автомобільних доріг у Волинській області, департаменту інфраструктури та туризму Волинської облдержадміністрації, Локачинській райдержадміністрації про результати розгляду запиту проінформувати депутата Романюка М.А. та районну раду в термін, передбачений чинним законодавством.

 

 

 

Голова ради                                                                              Б.В.КОВАЛЬЧУК

 

Москаленко 21071

 

 

 

ДолученняРозмір
zapit_romanyuka.doc73.08 КБ

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»