Про скликання тридцять другої сесії районної ради

ЛОКАЧИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 21.11.2018 р  № 47-р

         смт.Локачі

Про скликання  тридцять другої

сесії районної ради

 

   Відповідно до  п.1 ч .6 ст.55 та ч.4,10 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування   в Україні»:

 1. Скликати тридцять другу сесію районної ради сьомого скликання 06 грудня 2018 року о 10 годині, на розгляд  якої внести питання:

1.1. Про затвердження  цільової  Програми  мобілізаційної  підготовки   місцевого значення та забезпечення заходів, пов'язаних із виконанням військового обов'язку, призовом громадян України на строкову військову службу, військову  службу  за  контрактом  до  лав  Збройних Сил України та інших військових формувань, надання шефської допомоги військовим частинам, підрозділам територіальної оборони на 2019-2021 роки; 

1.2.Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства "Локачинська центральна  районна  лікарня";

1.3. Про внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2017 року №25/2 «Про районний бюджет на 2018 рік»;

1.4. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що пропонується для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів Війницької сільської ради загальною площею 21,9610 га.;

1.5. Про Звернення до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення та інші.

2.На сесію районної ради запросити керівників управлінь та відділів райдержадміністрації, депутата Волинської обласної ради, селищного та сільських голів, керівників окремих районних установ та організацій, представників засобів масової інформації.

3. Сесію провести в залі засідань райдержадміністрації.

 

Голова ради                                                                    В.М.МАЗУРОК 

Москаленко 21071   

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»