Про створення тимчасової контрольної комісії районної ради для комплексного вивчення організації роботи та здійснення аналізу ефективності використання бюджетних коштів КНП «Локачинська центральна районна лікарня» Локачинської районної ради

ЛОКАЧИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 13.06.2019    № 35/12

             смт.Локачі

 Про створення тимчасової контрольної

 комісії районної ради для комплексного

 вивчення організації роботи та здійснення

 аналізу ефективності використання

 бюджетних коштів КНП «Локачинська

 центральна районна лікарня»

 Локачинської районної ради

 

 

Відповідно до статті 48 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, статті 90 Регламенту Локачинської районної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням районної ради від 16.12.2015 року №2/3 зі змінами, з метою забезпечення виконання статей 51 та 77 Бюджетного Кодексу України, рішення  Локачинської районної ради від 21.12.2018 року №33/5 «Про районний бюджет на 2019 рік» зі змінами в частині виплати заробітної плати працівникам КНП «Локачинська центральна районна лікарня» Локачинської районної ради та враховуючи рішення постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку району від 07.06.2019 № 19/8 та рішення постійної  з питань планування бюджету та фінансів, дотримання цінової та податкової політики та управління майном комунальної власності від 10.06.2019 р. № 35/5, районна рада:

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Створити тимчасову контрольну комісію Локачинської районної ради для комплексного вивчення організації роботи та здійснення аналізу ефективності використання бюджетних коштів КНП «Локачинська центральна районна лікарня» Локачинської районної ради (далі тимчасова контрольна комісія) в кількості 7 чоловік.

 

2. Обрати персональний склад тимчасової контрольної комісії:

Голова комісії: Мазурок В.М.

Члени комісії: Дудечко В.Ф.

                        Ковальчук Б.В.

                        Комар С.І.

                        Петрів Л.Я.

                        Сорочук В.В.

                        Томчук М.Н.          

 

3. Дозволити тимчасовій контрольній комісії при потребі залучати додаткових спеціалістів та експертів.

4. Основним завданням тимчасової контрольної комісії є комплексне вивчення організації роботи КНП «Локачинська центральна районна лікарня» Локачинської районної ради та внесення пропозицій щодо  покращення роботи та ефективного використання бюджетних коштів КНП «Локачинська центральна районна лікарня» Локачинської районної ради.

5. Тимчасовій контрольній комісії в місячний термін подати звіт про виконану роботу та пропозиції на розгляд постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку району та сесії районної ради.

 6. Контроль за виконанням цього рішення здійснювати постійній комісії з питань депутатської діяльності та етики, дотримання законності, правопорядку, прав людини  та соціального захисту населення.

 

 Голова  ради                                                                         В.М.МАЗУРОК

 Москаленко 21071

 

 

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»