Про затвердження фінансового плану КНП «Локачинський РЦПМСД» на 2019 рік

ЛОКАЧИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

                                                                                                          

від 21.12.2018 р.  № 33/8

        смт. Локачі

Про затвердження  фінансового плану

КНП «Локачинський РЦПМСД» на 2019 рік

 

         Відповідно до статей 43, 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України  «Основи законодавства України про охорону здоров’я», з метою забезпечення фінансової стійкості підприємства, враховуючи клопотання КНП «Локачинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та рішення постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності від 17.12.2018 року №33/7, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити фінансовий план КНП «Локачинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2019 рік, що додається.

2. Головному лікарю КНП «Локачинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Магновському В.А. щоквартально подавати звіт про виконання фінансового плану та пропозиції про внесення змін до фінансового плану КНП «Локачинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2019 рік.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності.

 

 

 

Голова ради                                                                         В.М.МАЗУРОК

 

Магновський 21616  

ДолученняРозмір
dodatok_finplan_knp_lokachi_do_33_8.doc149.5 КБ

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»