Про затвердження порядку денного засідання постійної комісії

ЛОКАЧИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Постійна комісія з питань планування  бюджету, фінансів, дотримання цінової і

податкової політики та управління майном комунальної власності

РІШЕННЯ

 

 

від 06.03.2019  р.  № 34/1  

             смт.Локачі

 

Про затвердження порядку

денного засідання

постійної комісії

 

         Відповідно до ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

                                               ВИРІШИЛА:

 

         Затвердити для розгляду постійної комісії наступний порядок денний:

 

1.  Звіт головного лікаря КНП «Локачинська центральна районна лікарня»

Франчука О.Ф. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна установи за 2018 рік.       

2. Звіт директора комунального підприємства «Локачинський будпроект» Мацик Т.О.  про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна підприємства за 2018 рік.

3. Звіт директора Локачинської централізованої бібліотечної системи Мариняк Л.Г. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна установи за 2018 рік.

 4. Звіт директора Локачинського районного будинку культури Олексюк Н.С. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна установи за 2018 рік.

5.  Звіт завідувача Об’єднаним трудовим архівом Локачинського району Остапчук О.І.  про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна установи за 2018 рік.

6. Звіт директора Локачинської районної друкарні Костюка Є.П. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна підприємства за 2018 рік. 

7. Звіт головного лікаря  КНП «Локачинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Магновського В.А. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна установи за 2018 рік.

8. Звіт голови Локачинської районної державної адміністрації В.Ф.Дудечка  про виконання районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень за 2018 рік.

9. Про звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік.

     Інформує: Попович В.Г. – начальник фінансового управління РДА.

10. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 року №33/5 «Про районний бюджет на 2019 рік» та розгляд клопотань про виділення коштів.

        Інформує: Попович В.Г. – начальник фінансового управління РДА.

                         Худий В.Б. – заступник голови комісії.  

11. Про безоплатну передачу майна спільної  власності територіальних громад сіл та селища Локачинського району  у власність територіальної

громади Затурцівської сільської ради. 

         Інформує: Панасюк М.С. – начальник відділу інноваційної діяльності та комунального майна виконавчого апарату районної ради.

12. Про Програму розвитку місцевого самоврядування у Локачинському районі на 2019-2020 роки.

                   Інформує: Москаленко Л.А. – керуючий справами виконавчого  апарату районної ради.

13. Про виконання Програми фінансового забезпечення реалізації Локачинською районною державною адміністрацією делегованих Локачинською районною радою повноважень за 2018 рік.

                Інформує: Дудечко В.Ф. – голова райдержадміністрації.

14. Про Програму фінансового  забезпечення реалізації Локачинською  районною державною адміністрацією делегованих Локачинською районною радою повноважень на 2019 рік.

                Інформує: Дудечко В.Ф. – голова райдержадміністрації.

         15. Різне.

 

 

 

 

         Заступник голови  комісії                                                В.Б.Худий     

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»