ПРОТОКОЛ №1

ЛОКАЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

ПРОТОКОЛ №1

 

засідання Координаційної ради з питань місцевого

самоврядування при голові районної ради

 

 

                                                                                     30 грудня 2015 року

 

                                           Головував: Ковальчук Б.В. – голова районної ради.                                                                                         

 Присутні: селищний та сільські голови.

Запрошені: Дудечко В.Ф. – голова РДА.

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1.     Про визначення пріоритетних проектів з метою їх реалізації за рахунок коштів місцевих бюджетів на території  сільських рад Локачинського району  у 2016 році.

Інформує: Дмитрук О.В. – начальник відділу інноваційної діяльності та комунального майна виконавчого апарату районної ради.

2.     Різне.

 

1.СЛУХАЛИ: Дмитрук О.В. – – начальника відділу інноваційної діяльності

     та комунального майна виконавчого апарату районної ради,

про визначення пріоритетних проектів з метою їх реалізації за рахунок коштів місцевих бюджетів на території  сільських рад Локачинського району  у 2016 році. Проінформувала присутніх про те, що обласна рада з метою всебічного врахування інтересів громад для підготовки проекту рішення «Про обласний бюджет на 2016 рік» просить подати пропозиції по об’єктах та заходах, фінансування яких потребуватиме залучення бюджетних коштів, а також визначити відповідність заходів Стратегії розвитку області на період до 2020 року, актуалізовану кошторисну вартість об’єктів, рівень будівельної готовності, вплив на цільові групи, частки і обсяги співфінансування з різних рівнів бюджетів. В зв’язку з цим, сільським та селищній раді були направлені електронною поштою листи для підготовки даної інформації. Поряд з тим проінформувала присутніх про конкурси різноманітних фондів і проектів.

 

ВИСТУПИЛИ: Ковальчук Б.В., Дудечко В.Ф., Познякевич Р.В.,

Остапчук     Р.Д.,  Прокопчук Р.А., Патійчук В.А.

                            Координаційна рада ВИРІШИЛА:

 

Селищному та сільським головам  до 31.12.2015 року подати в районну раду інформацію про стратегічні об’єкти та заходи, фінансування яких потребуватиме залучення бюджетних коштів в 2016 році.

 

2.РІЗНЕ.

СЛУХАЛИ: Дудечка В.Ф. –   голову   райдержадміністрації,       який

           проінформував про проекти,  подані до Державного фонду регіонального розвитку для реалізації в 2016 році за кошти фонду. Повідомив, що в 2016 році закінчуються терміни автобусних маршрутів і необхідно до кінця січня створити робочу групу та оголосити конкурси на районні маршрути.  Разом з тим подано заявку на потребу в двох шкільних автобусах, вартість яких 1200 тис. грн. і необхідні кошти для співфінансування 50х50.  Наголосив, що до 2017 року необхідно обговорити і створити об’єднані громади і висловив свою думку про створення однієї об’єднаної громади в Локачинському районі. Подякував сільським і селищному головам за працю, привітав з наступаючим Новим 2016 роком і Різдвяними святами, побажав здоров’я, успіхів і миру.

 

Ковальчука Б.В. – голову районної ради, який висловив сподівання на плідну

співпрацю, привітав присутніх з Новим 2016 роком і Різдвяними святами, побажав здоров’я, успіхів у роботі, пошани і розуміння від людей, миру в оселях і державі.

 

  

 

 

Голова районної ради                                                           Б.В.Ковальчук

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»