Протокол № 3

ЛОКАЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

ПРОТОКОЛ №3

 

засідання Координаційної ради з питань місцевого

самоврядування при голові районної ради

 

                                                                                         23 листопада 2017 року

 

                                    Головував: Ковальчук Б.В. – голова районної ради.                                                                                         

 Присутні: селищний та сільські голови.

 Запрошені: Дудечко В.Ф. – голова РДА,

 Сафронова Н.В. – перший заступник     голови РДА, Веремчук

 В.М. – начальник Локачинського

відділення поліції, Франчук О.Ф. – головний лікар Локачинської ЦРЛ, Остапчук О.І. – завідувач  Трудовим архівом Локачинського  району, Панасюк М.С. – начальник відділу інноваційної діяльності та комунального майна виконавчого апарату районної ради, Дацюк О.Р. – головний спеціаліст загального відділу з питань юридичного забезпечення діяльності ради.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1.  Про  реорганізацію Трудового архіву Локачинського району.

          Інформує: Ковальчук Б.В. -  голова районної ради.

          2. Про стан фінансування Трудового архіву Локачинського району.

                    Інформує: Ковальчук Б.В. -  голова районної ради.

3. Про заготівлю овочів для лікувальних закладів.

          Інформує: Ковальчук Б.В. -  голова районної ради.

4. Про заходи щодо створення належних умов для розвитку футболу в районі.

Інформує: Ковальчук Б.В. -  голова районної ради.

5. Різне.

 

1.СЛУХАЛИ: Ковальчука Б.В. -  голову районної ради,  про реорганізацію

            Трудового архіву Локачинського району, який  повідомив, що потрібно провести реорганізацію Трудового архіву Локачинського району в Об’єднаний архів селищної і сільських рад Локачинського району  і надав слово головному спеціалістові з питань юридичного забезпечення діяльності ради Локачинської районної ради Дацюк О.Р. Дацюк О.Р. повідомила, що         відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, статті 43, пункту 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 29 Закону України "Про Національний архівний фонд та архівні установи", Типового положення про архівну установу сільської, селищної, міської ради, ради об'єднаної територіальної громади для централізованого тимчасового зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових та інших правовідносин юридичних і фізичних осіб, що не належать до Національного архівного фонду, затвердженого  наказом Міністерства юстиції України від 02.06.2014 р. № 864/5, з метою приведення функціонування Трудового архіву Локачинського району у відповідність до чинного законодавства необхідно провести реорганізацію Трудового архіву Локачинського району в Об’єднаний архів селищної і сільських рад Локачинського району. Для цього селищна і сільські ради Локачинського району мають прийняти рішення про делегування Локачинській районній раді власних (самоврядних) повноважень виконавчого комітету сільської (селищної) ради, передбачені статтею 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо централізованого тимчасового зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб на території міської ради, та інших архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду, з метою наділення ними Трудового архіву Локачинського району та передати кошти на його утримання.

 

                              Координаційна рада ВИРІШИЛА:

 

Інформацію головного спеціаліста з питань юридичного забезпечення діяльності ради Локачинської районної ради Дацюк О.Р. про реорганізацію Трудового архіву Локачинського району прийняти до відома.

 

2.СЛУХАЛИ: Ковальчука Б.В. -  голову районної ради, який повідомив про

          стан фінансування Трудового архіву Локачинського району і закликав сільські і селищну раду дофінансувати Трудовий архів Локачинського району, так як ще не всі ради в повній мірі виділили кошти на його функціонування в 2017 році.

ВИСТУПИЛИ: Панасюк М.С. - начальник відділу інноваційної діяльності та

                          комунального майна виконавчого апарату районної ради, яка повідомила, що за 10 місяців 2017 року витрати  на оплату праці Трудового архіву Локачинського району становили 76725,68 грн, в тому числі 13889,16 грн ЄСВ. На два останніх місяці 2017 року Трудовому архіву не вистачає 16123,52 грн, в тому числі 2907,52 грн ЄСВ.

       Патійчук В.А. – Затурцівський сільський голова, сказав, що до кінця року його сільська рада погасить заборгованість.

        Красовський І.М. – Привітненський сільський голова, наголосив, що на останній сесії сільської ради було виділено кошти для фінансування Трудового архіву.

 

Координаційна рада ВИРІШИЛА:

 

Інформацію голови Локачинської районної ради Ковальчука Б.В. про стан фінансування Трудового архіву Локачинського району прийняти до відома.

3.СЛУХАЛИ: Ковальчука Б.В. -  голову Локачинської районної ради, про

  заготівлю овочів для лікувальних закладів, який сказав, що Волинська обласна рада просить посприяти у заготівлі картоплі КЗ «Луцька міська клінічна лікарня». Сприяння у заготівлі овочів просить і Локачинська ЦРЛ. Він наголосив, що в минулі роки також проводилася заготівля картоплі сільськими радами.  Картоплю збирали по дворах і звозили у ФАПи чи амбулаторії. Попросив сільських голів зібрати овочі в короткий термін, так як наближаються морози.

         

ВИСТУПИЛИ: Франчук О.Ф. – головний лікар Локачинської ЦРЛ наголосив,

              що на даний час овочі для потреби закладу заготовила лише Озютичівська сільська рада і попросив сільські ради долучитися і підтримати Локачинську ЦРЛ. Разом з тим, він наголосив, що ЦРЛ потрібна не тільки картопля, а й інші овочі. І запропонував збирати овочі по ФАПах, для подальшого їх транспортування машиною ЦРЛ.

            Базар М.Б. – Війницький сільський голова сказав, що час для збирання овочів підібраний невдало і що це потрібно було робити в вересні.

             Сафронова Н.В. – перший заступник голови РДА наголосила, що овочі для потреб Локачинської ЦРЛ і КЗ «Луцька міська клінічна лікарня» збираються сільськими радами кожного року і сільські голови повинні були зайнятися цим без нагадувань.

           Віннік Г.С.- Кисилинський сільський голова запевнила, що збір картоплі не буде проблемою для сільських рад, адже люди не проти пожертвувати по відру картоплі.

 

Координаційна рада ВИРІШИЛА:

         

      Інформацію голови Локачинської районної ради Ковальчука Б.В. про заготівлю овочів для лікувальних закладів прийняти до відома.

 

4.СЛУХАЛИ: Ковальчука Б.В.- голову районної ради, про заходи щодо

                       створення належних умов для розвитку футболу в районі, який сказав, що до Локачинської районної ради надійшов запит від депутата Волинської обласної ради Кварцяного В.В. щодо здійснення заходів, спрямованих на розвиток футболу у Волинській області. У відповідь на цей запит було прийнято рішення Локачинської районної ради від 02.11.2017 року №22/13, яке роздано на руки головам сільських рад. Ковальчук Б.В. наголосив, що в даному рішенні є прохання до сільських голів передбачити кошти в місцевих бюджетах на фінансування футбольних команд і запропонував сільським радам долучитися до вирішення цього питання та виділити кошти на розвиток футболу з сільських бюджетів.

 

ВИСТУПИЛИ: Сафронова Н.В. – перший заступник голови РДА, яка

       наголосила, що ті гроші, які виділяються на спорт це мізерія, якщо на зарплату тренерів коштів ще вистачає, то на такі речі як харчування, перевезення, спортивна форма коштів не вистачає і доводиться шукати спонсорів.

Остапчук Р.Д. – Старозагорівський сільський голова наголосив, що яскравим прикладом успішної роботи в напрямку розвитку футболу є Затурцівська сільська рада і запропонував, щоб на засідання робочої групи по вивченню стану футболу в районі та для розробки плану його розвитку  запросили федерацію футболу в Локачинському районі та сільських голів.

Координаційна рада ВИРІШИЛА:

 

Інформацію голови Локачинської районної ради Ковальчука Б.В. про заходи щодо створення належних умов для розвитку футболу в районі прийняти до відома та залучити голів сільських та селищної рад  до розробки плану розвитку  футболу.

5.РІЗНЕ.

СЛУХАЛИ: Ковальчука Б.В.- голову районної ради, про навчальний онлайн-

             курс «Конфлікт інтересів: треба знати!», який сказав, що даний онлайн-курс розпочнеться з 09.12.2017 року і для участі в ньому не потрібно нікуди їхати і витрачати кошти. Курс  орієнтований на депутатів місцевих рад, голів місцевих рад та посадових осіб місцевого самоврядування і участь в ньому буде для них корисною.

 

                    Координаційна рада ВИРІШИЛА:

 

      Інформацію голови Локачинської районної ради Ковальчука Б.В. про навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!» прийняти до відома.

 

 

Голова  районної ради                                                        Б.В.КОВАЛЬЧУК

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»