Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл та селища Локачинського району у власність територіальної громади Привітненської сільської ради

ЛОКАЧИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від  00.00.2019 р. № 00/00               

            смт Локачі

 

Про безоплатну передачу майна спільної

власності територіальних громад сіл та селища

Локачинського району  у власність територіальної

громади Привітненської сільської ради 

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»,  Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл та селища району, затвердженого рішенням районної ради від 28.05.2013 р. №18/6,  рішення районної ради  від  11 липня 2018  року № 29/18 «Про затвердження Переліку установ, організацій та нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та селища району в новій редакції», рішення Привітненської сільської ради від 27.06.2019 р. № 29/20 «Про прийняття рішення про передачу рухомого і нерухомого майна комунальної власності  Локачинського району у власність Привітненської сільської ради»,  враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів, цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності від 00.00.2019 р. № 00/00, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл та селища Локачинського району у  власність  територіальної  громади Привітненської сільської ради нерухоме та рухоме майно згідно переліку (додаток 1).

2. Створити комісію з приймання-передачі рухомого і нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та селища району у  власність територіальної  громади Привітненської сільської ради та затвердити її склад (додаток 2, додаток 3).

3. Вищевказаній комісії здійснити приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл та селища району у  власність територіальної  громади Привітненської сільської ради відповідно до норм чинного законодавства та у місячний термін надати акти приймання-передачі на затвердження голові районної ради.

4. Доручити начальнику відділу освіти, молоді та спорту Комару О.С. здійснити передачу загальноосвітніх навчальних закладів с. Линів, с. Бубнів, с. Коритниця, с. Привітне, с. Колпитів, с. Білопіль у власність територіальної  громади Привітненської сільської ради відповідно до норм чинного законодавства.

5. Доручити директору Локачинської ЦБС Мариняк Л.Г. здійснити передачу бібліотек-філій с. Бубнів, с. Коритниця, с. Привітне, с. Колпитів, с. Білопіль у власність територіальної  громади Привітненської сільської ради відповідно до норм чинного законодавства.

6. Відділу інноваційної діяльності та комунального майна районної ради,  після оформлення відповідних документів, внести зміни до Переліку установ, організацій та нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та селища  району, затвердженого  рішенням районної ради від 11 липня 2018 року № 29/18.

7. Контроль за виконанням цього рішення здійснювати постійній  комісії з питань планування бюджету і фінансів, цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності.

 

 

 

 

Голова ради                                                                              В.М.МАЗУРОК

 

Панасюк 30078

 

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»