Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл та селища Локачинського району у власність Марковичівськоїї сільської ради

ЛОКАЧИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від  00.00.2018 р. №               

            смт Локачі

Про безоплатну передачу майна

спільної власності територіальних

громад сіл та селища

Локачинського району  у власність

Марковичівськоїї сільської ради 

 

 

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл та селища району, затвердженого рішенням районної ради від 28.05.2013 р. №18/6, розглянувши клопотання відділу освіти, молоді та спорту Локачинської РДА та згоду Марковичівської сільської ради на прийняття майна спільної власності територіальних громад сіл та селища Локачинського району у власність територіальної громади Марковичівської сільської ради,  враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів, цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності від 00.00.2018 р. № 00/0, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Надати дозвіл відділу освіти,молоді та спорту Локачинської РДА на безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад сіл та селища Локачинського району у  власність  Марковичівської сільської ради нерухоме та рухоме майно згідно переліку (додаток 1).

2. Рекомендувати начальнику відділу освіти, молоді та спорту Локачинської РДА Комару О.С. провести передачу майна Марковичівській сільській раді відповідно до чинного законодавства та в місячний термін з дня здійснення відчуження надати акти приймання-передачі для затвердження їх головою районної ради.

3. Відділу інноваційної діяльності та комунального майна районної ради,  після оформлення відповідних документів, внести зміни до Переліку установ, організацій та нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та селища  району, затвердженого  рішенням районної ради від 11.07.2018 № 29/18.

4. Контроль за виконанням цього рішення здійснювати постійній  відділу інноваційної діяльності та комунального майна виконавчого апарату районної ради.

 

Голова ради                                                                              В.М.МАЗУРОК

 

Комар 21476

 

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»