Про надання дозволу Локачинській центральній районній лікарні на безоплатну передачу бензогенератора 15 ДПРЧ УДСНС України у Волинській обл.

проект

ЛОКАЧИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

                                                                                                          

від 00.00.2018 р.  №                

            смт Локачі

 

Про надання дозволу Локачинській

центральній районній лікарні

на безоплатну передачу бензогенератора

15 ДПРЧ УДСНС України у Волинській обл.

 

 

   Відповідно до п.20 ч.1 ст.43 та ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл та селища району, зважаючи на клопотання Локачинської центральної районної лікарні від 01.08.2018р. №839/1-3 та прохання передати бензогенератора на свій баланс 15 ДПРЧ УДСНС України у Волинській обл. від 27.07.2018р. №276, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів, цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності від 00.00.2018р. № ___, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл Локачинській центральній районній лікарні на безоплатну передачу бензогенератора 15 державній пожежно-рятувальній частині УДСНС України у Волинській обл. балансовою вартістю 2059,00 (дві тисячі п’ятдесят дев’ять гривень 00 коп.), інвентарний номер 10147027.

  1. Рекомендувати головному лікарю Локачинської центральної районної лікарні Франчуку О.Ф. провести передачу майна 15 ДПРЧ УДСНС України у Волинській обл. відповідно до чинного законодавства та в місячний термін з дня здійснення відчуження надати акти приймання-передачі для затвердження їх головою районної ради.

2. Контроль за виконанням цього рішення здійснювати відділу інноваційної діяльності та комунального майна виконавчого апарату районної ради. 

 

 

Голова ради                                                                В.М.МАЗУРОК                

 

Франчук 30050

 

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»