Про надання дозволу Локачинській РДА на здачу в оренду частини адмінприміщення

ЛОКАЧИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

                                                                                                          

від 00.00.2018р.  №      

             смт. Локачі

Про надання дозволу

Локачинській РДА на здачу

в оренду частини адмінприміщення

 

 

            Керуючись пунктом 20 частини першої статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та селища району, затвердженим рішенням районної ради від 28.05.2013 року № 18/5, Положенням про оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та селища району, затвердженим рішенням районної ради від 23.12.2016 року № 13/12, розглянувши клопотання Локачинської районної державної адміністрації від 04.09.2018 року № 878/13/2-18 та враховуючи рішення постійної комісії з питань планування бюджету та фінансів, дотримання цінової та податкової політики та управління майном комунальної власності від 00.00.2018 р. № __, районна рада

 

                                                      ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл Локачинській РДА на здачу в оренду частини адмінприміщення  першого поверху Локачинської РДА загальною площею 9,82 м2 – Управлінню Державної міграційної служби України у Волинській області, що знаходиться за адресою: смт. Локачі, вул. Миру, 37.

2. Контроль за виконанням рішення здійснювати відділу інноваційної діяльності та комунального майна  виконавчого апарату районної ради.

 

 

 

Голова ради                                                                        В.М.МАЗУРОК

 

Стрільчук 21461

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»