Про надання дозволу Локачинському районному Центру первинної медико-санітарної допомоги на проведення реорганізації фельдшерсько-акушерських пунктів сіл Кути, В. Садівська, Сирнички, Роговичі, Міжгір'я, Журавець в медичні пункти тимчасового базування

Проект

ЛОКАЧИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

                                                                                                          

від 00.00.2017    №

             смт.Локачі

      

Про надання дозволу Локачинському районному Центру

первинної медико-санітарної допомоги на проведення

реорганізації фельдшерсько-акушерських пунктів

сіл Кути, В. Садівська, Сирнички, Роговичі, Міжгір'я,

Журавець в медичні пункти тимчасового базування

 

Відповідно до п.20 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу МОЗ України від 23.02.2012 р. №129 «Про затвердження примірних штатних нормативів Центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги», наказу МОЗ України від 23.02.2012 р. №131 «Про затвердження примірного положення про Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та примірних положень про його підрозділи», зважаючи на клопотання адміністрації КЗ «Локачинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» та враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку району від__06.2017 р.№____, районна рада

ВИРІШИЛА:

          1. Надати дозвіл Локачинському районному Центру первинної медико-санітарної допомоги  на реорганізацію фельдшерсько-акушерських пунктів                   сіл Кути, В. Садівська, Сирнички, Роговичі, Міжгір'я, Журавець в медичні пункти тимчасового базування, які не входять у структуру Центру ПМСД та провести скорочення чисельності підрозділів на 6 одиниць.

          2. Рекомендувати головному лікарю Локачинського Центру ПМСД Магновському В.А.

          2.1. Вивільнені посади фахівців з базовою та неповною вищою медичною освітою без скорочення фізичних осіб ввести в штати фельдшерсько-акушерських пунктів сіл Білопіль, Зубильне, Козлів, Марковичі, Холопичі та амбулаторію ЗПСМ в с. Затурці.

    2.2. Вивільнені посади молодшого медперсоналу ввести в штати Локачинської, Привітненської та Затурцівської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини.

          3. Рекомендувати сільським головам с. Білопіль (Шевчуку А.І.), с. Затурці (Патійчуку В. А.), с. Зубильне (Іващуку М.А.), с. Козлів (Трофимюку О.О.),                 с. Марковичі (Нижнику Ф.І.) та с. Холопичі (Гутію В.М.) забезпечити технічне утримання приміщень медичних пунктів тимчасового базування на період надання медичної допомоги населенню.

      4. Контроль за виконанням цього рішення здійснювати постійній комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку району. 

 

 

Голова ради                                                                     Б.В. Ковальчук

Магновський 30269

 

 

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»