Про надання в користування Локачинському об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України гараж

ЛОКАЧИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від   00.00.2017р.  №      .              

         смт.Локачі

 

Про надання в користування

Локачинському об’єднаному

управлінню Пенсійного фонду України

гараж

 

         Відповідно до Цивільного кодексу України, ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та селища району, враховуючи клопотання Локачинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України від 26.05.2017р. № 2108/02-29 та рішення постійної комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та Управління майном комунальної власності від ___ 2017 року №____, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати в користування Локачинському об’єднанному управлінню Пенсійного фонду України гаражний бокс № 6 загально площею 54,5 м², що знаходиться за адресою смт. Локачі, вул. Володимирська, 22  терміном на 2 роки 11 місяців.

2. Доручити голові районної ради Ковальчуку Б.В. укласти договір користування зазначеним нерухомим майном з начальником Локачинському об’єднанному управлінню Пенсійного фонду України Стесюком І.А.

3. Пункт 4 рішення Локачинської районної ради від 22.05.2012 р. № 11/12 «Про уточнення площі, надання в користування та оренду приміщення гаражного комплексу за адресою смт. Локачі, вул. Володимирська, 22»  визнати таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням даного рішення здійснювати відділу інноваційної діяльності та комунального майна виконавчого апарату районної ради.

 

 

Голова ради                                                              Б.В.Ковальчук           

 

Панасюк 30078

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»