Про надання в користування Управлінню соціального захисту населення Локачинської РДА адмінприміщення

ЛОКАЧИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від   00.00.2017р.  №      .              

         смт.Локачі

 

Про надання в користування

Управлінню соціального захисту

населення Локачинської РДА

адмінприміщення

 

         Відповідно до Цивільного кодексу України, ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та селища району, враховуючи клопотання Управління соціального захисту населення Локачинської РДА від 24.05.2017р. № 433/03/3-22 та рішення постійної комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та Управління майном комунальної власності від ___ 2017 року №____, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати в користування Управлінню соціального захисту населення Локачинської РДА адмінприміщення загально площею 312,2 м², що знаходиться за адресою смт. Локачі, вул. Володимирська, 22  терміном на 2 роки 11 місяців.

2. Доручити голові районної ради Ковальчуку Б.В. укласти договір користування зазначеним нерухомим майном з начальником Управління соціального захисту населення Турелик О.М.

3. Контроль за виконанням даного рішення здійснювати відділу інноваційної діяльності та комунального майна виконавчого апарату районної ради.

 

 

Голова ради                                                              Б.В.Ковальчук           

 

Панасюк 30078

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»