Про припинення діяльності (реорганізацію) Локачинської центральної районної лікарні шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство "Локачинська центральна районна лікарня"

проект

ЛОКАЧИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

                                                                                                          

від 00.00.2018 р. №     

            смт Локачі

Про припинення діяльності (реорганізацію)

Локачинської центральної районної лікарні

шляхом перетворення в комунальне

некомерційне підприємство "Локачинська

центральна районна лікарня"

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, частин 5, 6 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я" від 06.04.2017 року № 2002^ІІІ, розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 року № 1013-Р "Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я", відповідно до статей 56, 57, 59, 63, 78 Господарського кодексу України, статей 104-107 Цивільного кодексу України, Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" від 15.05.2003 № 755-М, Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 28.05.2013 року № 18/5, Статуту Локачинської центральної районної, затвердженого рішенням районної ради від 28.05.2013 №18/22 із змінами від 23.12.2016 року №13/11 та з метою підвищення рівня медичного обслуговування, якості обстежень, діагностики та лікування захворювань населення, впровадження нових підходів щодо організації закладів охорони здоров’я та їх фінансового забезпечення, розглянувши клопотання Локачинської центральної районної лікарні  від 20.09.2018 року № 1050, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та планування майном комунальної власності від _________ № _____, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Реорганізувати Локачинську центральну районну лікарню шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство "Локачинська центральна районна лікарня", код ЄДРПОУ 01982933, місце знаходження: 45500, Україна, Волинська область, смт. Локачі, вул. Івана Франка, будинок 19.

2. Встановити, що комунальне некомерційне підприємство "Локачинська центральна районна лікарня"  є правонаступником усіх прав та обов’язків Локачинської центральної районної лікарні .

3. Визнати комунальне некомерційне підприємство "Локачинська центральна районна лікарня" таким, що не підлягає в подальшому приватизації.

4. Утворити комісію з реорганізації Локачинської центральної районної лікарні шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство "Локачинська центральна районна лікарня" у складі:

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Ідентифікаційний номер особи

Голова комісії

1

Франчук Олег Федорович

Головний лікар ЦРЛ

 

Члени комісії

2

Романюк Лариса Григорівна

Головний бухгалтер ЦРЛ

 

3

Дядюк Олеся Іванівна

Економіст ЦРЛ

 

4

Дацюк Олена Ростиславівна

Головний спеціаліст загального відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради

 

5

Панасюк Марія Сергіївна

Начальник відділу інноваційної діяльності та комунального майна виконавчого апарату районної ради

 

 

5.  Місцезнаходженням комісії з реорганізації Локачинської центральної районної лікарні шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство "Локачинська центральна районна лікарня"  визначити приміщення за адресою: вул. Івана Франка, 19, смт. Локачі, Волинська область, Україна, 45500.

6. Встановити термін заявлення кредиторами вимог 2 (два) місяці з моменту оприлюднення на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що здійснює державні повноваження в сфері державної реєстрації, повідомлення про реорганізацію Локачинської центральної районної лікарні шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство "Локачинська центральна районна лікарня".

7. Голові комісії з реорганізації Локачинської центральної районної лікарні шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство "Локачинська центральна районна лікарня" провести організаційно-правові заходи, передбачені чинним законодавством, а саме:

7.1 Розробити Статут комунального некомерційного підприємства "Локачинська центральна районна лікарня" та подати його на затвердження районної ради;

7.2 Повідомити працівників Локачинської центральної районної лікарні про реорганізацію закладу та забезпечити дотримання соціально-правових гарантій для медичних працівників у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством;

7.3. Здійснити інвентаризацію майна Локачинської центральної районної лікарні;

7.4 Провести розрахунки за бюджетними, дебіторськими та кредиторськими зобов’язаннями Локачинської центральної районної лікарні;

7.5  Скласти передавальний акт та подати його на затвердження до районної ради після закінчення терміну пред’явлення вимог кредиторами до Локачинської центральної районної лікарні;

7.6 У встановленому порядку подати документи, визначені Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", до державного реєстратора для внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців про реорганізацію Локачинської центральної районної лікарні шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство "Локачинська центральна районна лікарня" згідно з чинним законодавством;

7.8. Про проведену роботу проінформувати районну раду до 20.12.2018 року.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності.

 

 

 

Голова ради                                                                      В.М.МАЗУРОК

 

Франчук 30050

 

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»