Про внесення змін до рішення районної ради від 16.12.2015 року №2/4 «Про затвердження Положення про постійні комісії районної ради та утворення постійних комісій»

ЛОКАЧИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

CЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 00.00.2019 р. №

        смт Локачі

Про внесення змін до рішення

районної ради від 16.12.2015

року №2/4 «Про затвердження  Положення

про постійні комісії районної ради та

утворення постійних комісій»

 

      Відповідно до пункту 2 частини 1 статті 43, частини 2 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.85 Регламенту Локачинської районної ради сьомого скликання, зважаючи на заяви депутатів Кондратюка С.С. та Шозди Є.М. від 02.01.2019 року про дострокове припинення повноважень депутата районної ради сьомого скликання та рішення постійної комісії з питань депутатської діяльності, дотримання законності правопорядку, прав людини та соціального захисту населення від 00.00.2019 року №, районна рада

 

 ВИРІШИЛА:

 

   Внести зміни до рішення районної ради від 16.12.2015 року №2/4 «Про затвердження  Положення про постійні комісії районної ради та утворення постійних комісій» зі змінами, а саме:

1.Виключити зі складу постійної комісії з питань депутатської діяльності, дотримання законності правопорядку, прав людини та соціального захисту населення районної ради Кондратюка Сергія Степановича від партійної організації ВО «Батьківщина».

2.Включити в склад постійної комісії з питань депутатської діяльності, дотримання законності правопорядку, прав людини та соціального захисту населення районної ради ____, депутата районної ради від_____.

 3.Виключити зі складу постійної комісії з питань соціально - економічного розвитку району Шозду Євгена Миколайовича депутата районної ради від партійної організації БПП «Солідарність».

 4.Включити до складу постійної комісії з питань соціально - економічного розвитку району ______, депутата районної ради від______

Голова ради                                                                     В.М.МАЗУРОК

Москаленко 21071

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»