Про затвердження Переліку майна спільної власності територіальних громад сіл та селища району, яке пропонуються приватизувати у 2018-2019 роках

ЛОКАЧИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 00.06.2018 р. №                       

          смт Локачі

 

Про затвердження Переліку майна

спільної власності територіальних

громад сіл та селища району,

яке пропонуються приватизувати у 2018-2019 роках

 

   Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів, цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності від 00.06.2018 № ___, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Перелік майна спільної власності територіальних громад сіл та селища району, яке пропонуються приватизувати у 2018 - 2019 роках (далі – Перелік), що додається.

2. Для здійснення приватизації майна, включеного до Переліку, залучити філію «Волинський аукціонний центр» Державної акціонерної компанії «Національна мережа аукціонних центрів».

3. Доручити голові районної ради укласти угоду із директором філії «Волинський аукціонний центр» Паламарчуком В.С. щодо здійснення приватизації майна, включеного до Переліку. Даною угодою передбачити, що витрати, понесені на підготовку майна до приватизації та проведення аукціону, будуть відшкодовані переможцем аукціону.

4. Рекомендувати районній державній адміністрації при формуванні районного бюджету на 2019 рік передбачити спрямування коштів, отриманих від приватизації майна, зазначеного у переліку даного рішення, на покращення матеріально-технічної бази об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та селища району виключно за рішенням районної ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення здійснювати постійній комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів, цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності.

 

 Голова ради                                                                                Б.В.КОВАЛЬЧУК

 Панасюк 30078

 

ДолученняРозмір
dodatok_privatizaciya.doc28 КБ

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»