Про затвердження Переліку установ, організацій та нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та селища району в новій редакції

ЛОКАЧИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

від  00.00.2019 р. № 00/00  

         смт. Локачі

Про затвердження Переліку

установ, організацій та нерухомого

майна спільної власності територіальних

громад сіл та селища району в новій редакції

 

 

Керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», зважаючи на клопотання відділу інноваційної діяльності та комунального майна виконавчого апарату районної ради, враховуючи рішення комісії з питань планування бюджету і фінансів, цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності від 00.00.2019 р. № 00/00, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Перелік установ та організацій спільної власності територіальних громад сіл та селища району в новій редакції (додаток 1).

2. Затвердити Перелік нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та селища району в новій редакції (додаток 2).

3.  Визнати рішення районної ради від 11.07.2018 р. № 29/18 «Про затвердження Переліку установ, організацій та нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та селища району в новій редакції» таким, що втратило чинність.

 

 

 

Голова ради                                                                         В.М.МАЗУРОК

Панасюк 30078

 

ДолученняРозмір
perelik_ustanov_dodatok.doc54 КБ
perelik_neruhomogo_mayna_dodatok.doc86.5 КБ

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»