Про затвердження Положення про конкурс та призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Локачинського району

проект

ЛОКАЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

ВІД 00.00.2018 року № 

      смт. Локачі      

Про затвердження Положення про конкурс

 та призначення на посаду  керівників закладів

 загальної середньої освіти Локачинського району

 

     Відповідно до статті 25 Закону України «Про освіту», статті 26 Закону України «Про загальну середню освіту», ст .43 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі наказу Міністерства освіти і науки України  від 28.03.2018р.№291 «Про  затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти», враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань планування  бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики  та управління  майном  комунальної  власності від 00.00.20108 р. № 00, районна рада

                вирішила:

1. Затвердити Положення про проведення конкурсу та призначення на посаду керівників закладів загальної  середньої освіти Локачинського району Волинської області (додається)

2. Делегувати відділу освіти, молоді та спорту Локачинської районної державної адміністрації повноваження  щодо  призначення та звільнення  керівників закладів загальної середньої освіти Локачинського району Волинської області за результатами конкурсу, що проводиться згідно Положення  про проведення конкурсу та призначення на посаду керівників закладів загальної  середньої освіти Локачинського району Волинської області, затвердженого п.1. цього рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти  постійну комісію районної ради з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності.

 

  Голова ради                                                    В.М.Мазурок

  Комар 21476

 

ДолученняРозмір
polozhennya_pro_konkurs.doc53 КБ

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»