Про затвердження Статуту, Положеннь про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директора та педагогічних працівників, штатного розпису та графіку роботи Локачинського районного інклюзивно-ресурсного центру

проект

ЛОКАЧИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

                                                                                                                                

від 00.00.2018 р. №

         смт Локачі

 

Про затвердження  Статуту,

Положеннь про проведення конкурсу

на заміщення вакантних посад директора та

педагогічних працівників, штатного розпису

та графіку роботи Локачинського районного

інклюзивно-ресурсного центру

 

 

    Відповідно до статті 19, 20 Закону України «Про освіту», керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження, ефективного використання кадрового потенціалу, підвищення ефективності використання бюджетних коштів, рішення постійної комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності від   00.00. 2018 року №   районна рада

                                                 вирішила:

 

1.Затвердити Статут Локачинського районного інклюзивно-ресурсного центру», що додається.

2. Затвердити положення та склад комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора Локачинського районного інклюзивно-ресурсного центру, що додається.

3. Затвердити положення про проведення конкурсу на заміщення посад педагогічних працівників Локачинського районного інклюзивно-ресурсного центру, що додається.

4.Затвердити структуру, граничну чисельність штатних одиниць та графік роботи Локачинського районного інклюзивно-ресурсного центру, що додається.

5. Відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації оголосити конкурси  на зайняття посад  директора та педагогічних працівників Локачинського районного інклюзивно-ресурсного центру.

6. Директору Локачинського районного інклюзивно-ресурсного центру  здійснити державну реєстрацію Локачинського РІКЦ відповідно до чинного законодавства України та призначити на посади фахівців Центру на конкурсній основі.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти  постійну комісію районної ради з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності.

 

 

 

 

  Голова ради                                                                 Б.В.Ковальчук

 

  Комар 21476

 

 

 

ДолученняРозмір
grafik_roboti_shtatniy_rozpis.doc13.26 КБ
konkurs_direktor_polozhennya.doc19.66 КБ
konkurs_pedagogi_polozhennya.doc21.11 КБ
sklad_komisiyi.doc12.01 КБ
statut_irc_pronumerovaniy.doc44.75 КБ

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»