Про затвердження в новій редакції Методики розрахунку і порядку використання орендної плати за користування майном спільної власності територіальних громад сіл та селища району

проект

ЛОКАЧИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

від  00.00.2017 р. №

     смт. Локачі

 

Про затвердження в новій редакції

Методики розрахунку і порядку

використання орендної плати за

користування майном спільної

власності територіальних громад

сіл та селища району

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення районної ради від 16.12.2016 року №12/8  «Про затвердження плану діяльності Локачинської  районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік», зважаючи на рішення постійної комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів, цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності від ______2017 р.№ ___, районна рада

 

                                         ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити у новій редакції Методику розрахунку і порядку використання орендної плати за користування майном спільної власності територіальних громад сіл та селища району (додається).

2. Вважати рішення районної ради  від 19.05.2013 р. № 18/9 «Про затвердження в новій редакції Методики розрахунку і порядку використання орендної плати за користування майном спільної власності територіальних громад сіл та селища району» таким, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням цього рішення здійснювати відділу інноваційної діяльності та комунального майна виконавчого апарату районної ради.

 

 

 

Голова ради                                                                Б.В.КОВАЛЬЧУК

Панасюк  30078

ДолученняРозмір
metodika.doc103 КБ
analiz_aktumetodika_nova_redakciya.doc61 КБ

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»