Протокол 16

 

ЛОКАЧИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

ПРОТОКОЛ № 16

 спільного засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку району та постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, дотримання законності, правопорядку, прав людини та

соціального захисту населення

 

від 04.07.2018 року

 

Головував: Томчук М.Н.-  голова комісії з питань  соціально-економічного розвитку району. 

Присутні: Андрійчук В.А., Вільчевська О.П., Давидчук О.С.,Крутій С.В.,  Петрів Л.Я., Сорочук В.В., Українець М.Г., Кондратюк С.С.,Торчинюк Ф.В.

Запрошені: Комар О.С. – начальник  відділу освіти, молоді та спорту РДА, Дудік Р.К. – завідувач сектору  культури РДА, Турелик О.М. - начальник  управління соціального захисту населення РДА, Франчук О.Ф. – головний лікар Локачинської ЦРЛ, Магновський В.А. – головний лікар  КЗ «Локачинський районний ЦПМСД», Слеян Е.В. – лікар ветмедицини Вол.Волинської лабораторії, Панасюк М.С. – начальник відділу інноваційної діяльності та комунального майна виконавчого апарату районної ради.

 

В роботі комісій взяв участь голова районної ради Ковальчук Б.В

 

                                      ПОРЯДОК ДЕННИЙ:  

 

1. Про Програму підтримки епізоотичного благополуччя, проведення лабораторно-діагностичних досліджень у сфері ветеринарної медицини у Локачинському районі на 2018-2020 роки.

        Інформує: Cлеян Е.В. – лікар ветмедицини Вол.Волинської лабораторії.

  1. Про стан підготовки закладів бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період.

             Інформує: Комар О.С. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації,

                              Дудік Р.К. – завідувач сектору культури РДА,

                              Франчук О.Ф. – головний лікар Локачинської ЦРЛ,

                     Магновський В.А. – головний лікар КЗ «Локачинський районний Центр ПМСД».

   3. Про Статут, положення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Локачинський районний інклюзивно-ресурсний центр».

             Інформує: Комар О.С. – начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА.

        4. Про  Статут комунального некомерційного підприємства "Локачинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги".

Інформує: Магновський В.А. – головний лікар КЗ «Локачинський районний Центр ПМСД».  

         5. Про Програму по підтримці молодих лікарів Локачинської центральної районної лікарні на 2018-2021 роки.

                   Інформує: Франчук О.Ф. – головний лікар Локачинської ЦРЛ.        

         6. Про районну комплексну програму соціального захисту населення на період до 2021 року.

                   Інформує: Турелик О.М. – начальник управління соціального захисту РДА.        

         7. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 30.03.2010 р. № 34/1 «Про затвердження Стратегічного плану розвитку Локачинського району на 2010-2020 роки».

                   Інформує: Панасюк М.С. - начальник відділу інноваційної діяльності та комунального майна виконавчого апарату районної ради.

         8. Про Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області  до народних депутатів України від Волинської області щодо внесення змін до Закону України «Про автомобільний транспорт».

                   Інформує: Ковальчук Б.В. – голова районної ради.

         9.  Про Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області  до Верховної Ради України, Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики і вугільної промисловості України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, народних депутатів України від Волинської області щодо розгляду питання приватизації ДП «Волиньторф».

                   Інформує: Ковальчук Б.В. – голова районної ради.

         10. Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2018 року.

                   Інформує: Ковальчук Б.В. – голова районної ради.

11. Різне.

                                         

1.СЛУХАЛИ:Cлеян Е. В. – лікаря ветмедицини Вол.Волинської лабораторії,

             про Програму підтримки епізоотичного благополуччя, проведення лабораторно-діагностичних досліджень у сфері ветеринарної медицини у Локачинському районі на 2018-2020 роки.

ВИСТУПИЛИ: Томчук М.Н.

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №16/1«Про Програму підтримки епізоотичного благополуччя, проведення лабораторно-діагностичних досліджень у сфері ветеринарної медицини у Локачинському районі на 2018-2020 роки » додається.

                                                                                                                              

 2.СЛУХАЛИ: Комара О.С. – начальника відділу освіти, молоді та спорту

                         райдержадміністрації, Дудіка Р.К. – завідувача сектору культури РДА, Франчука О.Ф. – головного лікаря Локачинської ЦРЛ,         Магновського В.А. – головного лікаря КЗ «Локачинський районний Центр ПМСД», про стан підготовки закладів бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період.

  ВИСТУПИЛИ: Кондратюк С.С., Петрів Л.Я., Томчук М.Н., Вільчевська О.П.,

                           Крутій С.В.

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення 16/2 «Про стан підготовки закладів бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період » додається.

 

3.СЛУХАЛИ: Комара О.С. – начальника відділу освіти, молоді та спорту

                        райдержадміністрації, про Статут, Положення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Локачинський районний інклюзивно-ресурсний центр».

ВИСТУПИЛИ: Ковальчук Б.В., який сказав, що без рішення обласної   ради про надання дозволу на здачу в оренду приміщень Затурцівської школи-інтернату Статут не можна затверджувати.

Томчук М.Н. запропонував Статут не вносити на розгляд сесії , а положення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Локачинський районний інклюзивно-ресурсний центр» внести на розгляд сесії.

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №16/3 «Про Положення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Локачинський районний інклюзивно-ресурсний центр»додається.                                                                                        

4.СЛУХАЛИ: Магновського В.А. – головного лікаря КЗ «Локачинський

                        районний Центр ПМСД»,  про  Статут комунального некомерційного підприємства "Локачинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги".

ВИСТУПИЛИ: Томчук М.Н.

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №16/4 «Про Статут комунального некомерційного підприємства "Локачинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги"

додається.

              

5.СЛУХАЛИ:   Франчука О.Ф. – головного лікаря Локачинської ЦРЛ, про

                         Програму по підтримці молодих лікарів Локачинської центральної районної лікарні на 2018-2021 роки.

ВИСТУПИЛИ: Ковальчук Б.В., який запропонував вважати молодими лікарями спеціалістів з вищою медичною освітою не тільки віком до 35 років а й протягом п’яти років після закінчення інтернатури. Члени комісії підтримали пропозицію Ковальчука Б.В.

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №16/5 «Про Програму по підтримці молодих лікарів Локачинської центральної районної лікарні на 2018-2021 роки» додається.               

 

6.СЛУХАЛИ: Турелик О.М. – начальника управління соціального захисту

                       РДА, про районну комплексну Програму соціального захисту населення на період до 2021 року. Ознайомила депутатів з основними положеннями Постанови КМУ від 14.03.2018 року №197 «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах».

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №16/6 «Про районну комплексну Програму соціального захисту населення на період до 2021 року» додається.

 

7.СЛУХАЛИ: Панасюк М.С. - начальника відділу інноваційної діяльності та

     комунального майна виконавчого апарату районної ради,

про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 30.03.2010 р. № 34/1 «Про затвердження Стратегічного плану розвитку Локачинського району на 2010-2020 роки».

ВИСТУПИЛИ: Томчук М.Н.

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №16/7 «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 30.03.2010 р. № 34/1 «Про затвердження Стратегічного плану розвитку Локачинського району на 2010-2020 роки» » додається.

 

8.СЛУХАЛИ: Ковальчука Б.В.- голову районної ради, про Звернення

    депутатів Маневицької районної ради Волинської області  до народних депутатів України від Волинської області щодо внесення змін до Закону України «Про автомобільний транспорт».

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №16/8 «Про Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області  до народних депутатів України від Волинської області щодо внесення змін до Закону України «Про автомобільний транспорт» додається.

9.СЛУХАЛИ: Ковальчука Б.В.- голову районної ради, про Звернення

                 депутатів Маневицької районної ради Волинської області  до Верховної Ради України, Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики і вугільної промисловості України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, народних депутатів України від Волинської області щодо розгляду питання приватизації ДП «Волиньторф».

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №16/9 «Про Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області  до Верховної Ради України, Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики і вугільної промисловості України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, народних депутатів України від Волинської області щодо розгляду питання приватизації ДП «Волиньторф» додається.

 

10.СЛУХАЛИ: Ковальчука Б.В.- голову районної ради, про план роботи

      районної ради на ІІ півріччя 2018 року.

ВИСТУПИЛИ: Томчук М.Н.

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №16/10 «Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2018 року» додається.

 

11.Різне.

СЛУХАЛИ: Ковальчука Б.В.- голову районної ради, який проінформував про звернення депутатів фракції ВО «Батьківщина» Луцької районної ради до Голови Верховної Ради України, Прем’єр-Міністра України, народних депутатів України  щодо впровадження нових стандартів заготівлі молока, яке напередодні надійшло до районної ради з проханням розглянути і підтримати.

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №16/11 «Про звернення депутатів фракції ВО «Батьківщина» Луцької районної ради до Голови Верховної Ради України, Прем’єр-Міністра України, народних депутатів України щодо впровадження нових стандартів заготівлі молока» додається.

ВИСТУПИЛИ:  Андрійчук В.А., яка висловила стурбованість припиненням ремонту дороги смт.Локачі – м.Горохів.

 

Голова комісії з питань соціально-

економічного розвитку району                                            М.Н.Томчук

 

Голова комісії з питань  депутатської

діяльності та етики, дотримання

законності, правопорядку, прав людини

та соціального захисту населення                                        М.Г.Українець                                                                                                                

 

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»