Протокол №11

ЛОКАЧИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

ПРОТОКОЛ № 11

 

спільного  постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку району і засідання постійної комісії з питань планування бюджету

 і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та

 управління майном комунальної власності

 

                                                                                від 04.09.2017 року

 

Головувала: Комар С.І.- голова комісії з питань

                      планування бюджету   і фінансів,

                      дотримання  цінової і податкової

                      політики  та управління майном

                       комунальної власності власності              Присутні:   Глум Л.В, Кушнір М.А., Мазурок В.М.,                                  Лінник С.П.,

Усік М.Т., Худий В.Б., Томчук            М.Н., Андрійчук В.А., Сорочук В.В., Шозда Є.М.

Запрошені: Попович В.Г. – начальник управління фінансів РДА, Комар О.С. – начальник відділу освіти РДА,  Дудік Р.К. - начальник сектору культури РДА,

 Сахарчук О.Я. – директор Локачинського НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназія», Романюк І.Б. – редактор районної газети «Селянське життя»,

                                                                                              Дрозда О.П. – Дорогиничівський

                                                                                              сільський голова.

 

В роботі комісії беруть участь голова районної ради Ковальчук Б.В. та перший заступник голови райдержадміністрації Сафронова Н.В.

 

                                       ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

          1. Про утворення опорного навчальногозакладу «Навчально-виховний комплекс «Локачинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія».

                    Інформує: Комар О.С. – начальник відділу освіти, молоді та спорту Локачинської РДА.

        2. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 року №13/4  «Про районний бюджет на 2017 рік».

Інформує: Попович В.Г. – начальник управління фінансів РДА.

3.Різне.

 

1.СЛУХАЛИ: Комара О.С. - начальника відділу освіти, молоді та спорту  Локачинської РДА, про утворення опорного навчального закладу «Навчально-виховний комплекс «Локачинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія», який повідомив, що відповідно до рішення районної ради було оголошено конкурс на кращу опорну школу  в Локачинському освітньому окрузі. Керівництво відділу освіти, молоді і спорту,  директор Локачинського НВК провели зустрічі з колективами шкіл, батьками учнів навколишніх сіл. Загальноосвітні школи сіл Замличі і Павловичі  не підходять на опорну школу по кількості учнів. За результатами конкурсу були підведені підсумки і встановлено, що Локачинський НВК може претендувати на опорну школу. Повідомив, що Дорогиничівська сільська рада прийняла рішення  про згоду  утворити філію опорної школи в с.Дорогиничі  при збереженні класів – комплектів. Також передбачається підвіз дітей із сіл Крухиничі і Твориничі, де було ліквідовано школи.

ВИСТУПИЛИ: Лінник С.П., Худий В.Б., Томчук М. Н., Кушнір М.А.,   Ковальчук Б.В., Мазурок В.М., Сафронова Н.В., Комар С.І.

       Сахарчук О.Я., яка сказала, що реформа освіти здійснюється для того, щоб дитина в школі отримала якісні освітні послуги. Локачинська школа-гімназія була визнана кращим закладом в області. Її колектив може якісно вчити і поширити цей досвід на простір Локачинського освітнього округу. Колеги з Павловичівської і Губинської шкіл не підтримали ініціативи створення опорної школи в смт.Локачі.  Проте, батьки учнів цих шкіл крок за кроком будуть оптимізовувати освіту в районі, тому що вони хочуть, щоб їхні діти отримали хороші знання. Опорна школа дає першочерговість участі в усіх інвестиційних проектах держави і може мати автономний фінансовий ресурс. А для дітей з Дорогинич це єдина можливість вчитися в школі.

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №11/1 «Про утворення опорного навчального закладу «Навчально-виховний комплекс «Локачинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» додається.

 

2.СЛУХАЛИ: Попович В.Г. – начальника управління фінансів РДА, про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 року №13/4  «Про районний бюджет на 2017 рік», яка повідомила, що зміни до районного бюджету зумовлені необхідністю внесення змін до доходів і видатків районного бюджету та міжбюджетних трансфертів з врахуванням розпорядчих документів райдержадміністрації з питань внесення змін до показників бюджету, що прийняті у міжсесійний період відповідно до статті 23 Бюджетного кодексу України, Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік»,  пункту 14 рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 13/4 „Про районний бюджет на 2017 рік”:

ВИСТУПИЛИ: Кушнір М.А., Усік М.Т., Мазурок В.М., Ковальчук Б.В., Сафронова Н.В.

      Комар С.І. – голова комісії з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та  управління майном комунальної власності, яка проінформувала про клопотання, які надійшли до районної ради щодо виділення коштів.

 

                    Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

 

Рішення №11/2 «Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 року №13/4  «Про районний бюджет на 2017 рік» додається.

 

 

 

 

  

Голова комісії з питань соціально-                                     М.Н.Томчук

економічного розвитку району

 

                   

 

Голова комісії   з питань планування                                  С.І.Комар

бюджету і фінансів, дотримання

цінової і податкової політики та

управління майном комунальної власності

 

 

 

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»