Протокол №12

ЛОКАЧИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

ПРОТОКОЛ № 12

 

 засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку району

 

                                                                             від 31.10.2017 року

 

           Головував: Томчук М.Н.-  голова комісії.

                                                                        Присутні: Андрійчук В.А., Вільчевська О.П.,

                                            Петрів Л.Я., Сорочук В.В.                                             

Запрошені:         Франчук О.Ф. – головний лікар ЦРЛ,          Комар О.С. – начальник відділу   освіти, молоді і спорту РДА, Веселовська М.В. – директор

                   ДЮСШ, Гошій В.В. – голова федерації футболу в районі, 

 Іус Б.Є.- Локачинський селищний голова.

                                             

В роботі комісії взяв участь голова районної ради Ковальчук Б.В.

 

                                      ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про виконання Програми місцевих стимулів для медичних працівників Локачинського району на 2014-2017 роки.

                   Інформує: Франчук О.Ф. –головний лікар Локачинської ЦРЛ.

2. Про зміну структури Локачинської ЦРЛ.

Інформує: Франчук О.Ф. -  головний лікар Локачинської ЦРЛ.

3. Про розгляд запиту депутата обласної ради Кварцяного В.В. щодо здійснення заходів, спрямованих на розвиток футболу у Волинській області.

Інформує: Ковальчук Б.В. – голова районної ради.

4. Про звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України, голови Верховної Ради України, Прем’єр-Міністра України про скасування  Постанови Кабінету Міністрів України від 07.06.2017 року № 413 «Деякі питання удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними».

Інформує: Ковальчук Б.В. – голова районної ради.

5. Про звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послу щодо внесення змін до Постанови від 30.09.2015 року №2494.

Інформує: Ковальчук Б.В. – голова районної ради.        

6. Різне.

        

              

1.СЛУХАЛИ:  Франчука О.Ф. – головного лікаря Локачинської ЦРЛ, про

              виконання Програми місцевих стимулів для медичних працівників Локачинського району на 2014-2017 роки, який повідомив, що з метою забезпечення закладу висококваліфікованими лікарями та середнім персоналом протягом дії програми було видано 10 направлень на навчання та 5 гарантійних листів на працевлаштування. З метою забезпечення лікарів житлом у 2014 році було придбано 3 квартири за кошти місцевого бюджету -292 тис.грн. та 200 тис.грн. – кошти обласного бюджету. Протягом дії програми  житло було надане 6-ти лікарям.

ВИСТУПИЛИ: Томчук М.Н.

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №12/1 «Про виконання Програми місцевих стимулів для медичних працівників Локачинського району на 2014-2017 роки» додається.   

            

2.СЛУХАЛИ:  Франчука О.Ф. – головного лікаря Локачинської ЦРЛ, про

               зміну структури Локачинської ЦРЛ, який запропонував  закрити з 29.12.2017 року відділення патології вагітності на 5 ліжок, а з 01.01.2018 року ввести в склад педіатричного відділення 5 ліжок для лікування патології вагітності та встановити структуру педіатричного відділення на 15 ліжок, а саме: 10 ліжок педіатричного профілю  та 5 ліжок патології вагітності.

ВИСТУПИЛИ: Петрів Л.Я., Томчук М.Н.

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №12/2 «Про зміну структури Локачинської ЦРЛ» додається.

 

3.СЛУХАЛИ: Ковальчука Б.В. – голову районної ради, про розгляд запиту

          депутата обласної ради Кварцяного В.В. щодо здійснення заходів, спрямованих на розвиток футболу у Волинській області.

 

ВИСТУПИЛИ: Томчук М.Н., Вільчевська О.П., Сорочук В.В., Ковальчук

                          Б.В., Гошій В.В.

Веселовська М.В., яка проінформувала членів комісії про стан футболу в районі і наголосила на нестачі коштів на його розвиток.

Іус Б.Є., який повідомив про те, що головний стадіон в смт.Локачі не знаходиться на балансі селищної ради, а об’єми робіт, що були виконані до 500-річчя смт.Локачі взяті на баланс Локачинського ВУЖКГ. Запропонував рекомендувати райдержадміністрації включити Локачинський стадіон в план заходів по соціально-економічному розвитку району.

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

 

Рішення №12/3 «Про про розгляд запиту депутата обласної ради Кварцяного В.В. щодо здійснення заходів, спрямованих на розвиток футболу у Волинській області» додається.

 

4.СЛУХАЛИ: Ковальчука Б.В.- голову районної ради, про звернення

    депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України, голови Верховної Ради України, Прем’єр-Міністра України про скасування  Постанови Кабінету Міністрів України від 07.06.2017 року № 413 «Деякі питання удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними».

ВИСТУПИЛИ: Томчук М.Н.

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №12/4 «Про звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України, голови Верховної Ради України, Прем’єр-Міністра України про скасування  Постанови Кабінету Міністрів України від 07.06.2017 року №413 «Деякі питання удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними»  додається.

 

5.СЛУХАЛИ: Ковальчука Б.В.- голову районної ради, про звернення

    депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо внесення змін до Постанови від 30.09.2015 року №2494.

ВИСТУПИЛИ: Томчук М.Н.

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №12/5 «Про звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо внесення змін до Постанови від 30.09.2015 року №2494» додається.

 

6.Різне.

СЛУХАЛИ: Іуса Б.Є. – Локачинського  селищного голову, про  звернення

до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., міністра інфраструктури України Омеляна В.В., голови Державного агентства автомобільних доріг України С.Р.Новака, голови Волинської ОДА Гунчика В.П., народного депутата України Мартиняка С.В. щодо своєчасного ремонту відрізку дороги с.Війниця – смт.Локачі.

ВИСТУПИЛИ:  Томчук М.Н., Ковальчук Б.В.

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №12/6 «Про звернення депутатів Локачинської районної ради Волинської області  до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., міністра інфраструктури України Омеляна В.В., голови Державного агентства автомобільних доріг України С.Р.Новака, голови Волинської ОДА Гунчика В.П., народного депутата України Мартиняка С.В. щодо своєчасного ремонту відрізку дороги с.Війниця – смт.Локачі» додається.

 

СЛУХАЛИ:  Андрійчук В.А., яка повідомила, що в зв′язку з тим, що

     перевізник Шелест Г.С. Горохівсього АТП 10764 достроково розірвав договір з обласною держадміністрацією на право перевезення пасажирів по маршруту с.Старий Загорів – м.Горохів через смт.Локачі (час відправлення 7.30 з Старого Загорова до Горохова та 15.00 з Горохова до Старого Загорова), жителі сіл, по якому проходить маршрут, позбавлені змоги вчасно дістатись на роботу, на навчання до шкіл, які не мають шкільного автобуса, на навчання в Локачинську філію Оваднівського профліцею, Горохівський коледж ЛНАУ, вирішити особисті справи і повернутись додому. Це перший рейс за напрямком Локачі – Горохів (8 год), на який завжди було багато пасажирів, в тому числі й тих, які працюють та навчаються в смт. Локачі, м. Горохів, селах району. Він був зручний і потрібний людям і тому його потрібно відновити.

ВИСТУПИЛИ: Ковальчук Б.В., який запропонував  на черговій сесії районної ради озвучити це питання у формі депутатського запиту до Волинської ОДА.

 

 

 

 

 

 

Голова комісії                                                                М.Н.Томчук

 

Секретар комісії                                                            В.А.Андрійчук    

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»