Протокол №17

ЛОКАЧИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

ПРОТОКОЛ № 17

 

 засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку району

 

                                                                                                            від 30.11.2018 року

 

           Головував: Томчук М.Н.-  голова комісії.

                                                                         Присутні: Ковальчук Б.В., Мехедок О.Ф.,

                                                    Петрів Л.Я., Сорочук В.В.,                                                                        Шозда Є.М.

Запрошені:                  Луцюк Н.А .– методист відділу   освіти, молоді і спорту РДА,  Пилипчук Ф.В. – начальник відділу містобудування, архітектури, інвестицій та економічного аналізу  РДА – головний архітектор району,

 Франчук О.Ф. – головний лікар Локачинської ЦРЛ, Магновський В.А. – головний лікар КНП «Локачинський РЦПМСД», Турелик С.О. – начальник відділу Держгеокадастру в Локачинському районі.

                  

                                             

                                      ПОРЯДОК ДЕННИЙ:  

 

1. Про обрання секретаря постійної комісії.

                   Інформує: Томчук М.Н. – голова комісії.

2. Про  хід  виконання  районної  Програми  «Питна вода»  на 2006-2020 роки.

                    Інформує: Пилипчук Ф.В. – начальник  відділу містобудування, архітектури, інвестицій та економічного аналізу  райдержадміністрації

         3. Про технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що пропонується для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів Війницької сільської ради загальною площею 21,9610 га.

                   Інформує: Турелик С.О. – начальник відділу Держгеокадастру.

4. Про технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок площею 4,0719 га та 13,2825 га, наданих в оренду ПП «Захід» для товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів  Війницької сільської ради.

                       Інформує: Турелик С.О. – начальник відділу Держгеокадастру.

5. Про технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що пропонується для продажу права оренди на земельних торгах, яка розташована за межами населених пунктів Привітненської сільської ради загальною площею 10,1500 га.

                        Інформує: Турелик С.О. – начальник відділу Держгеокадастру.

6. Про Статут КНП «Локачинська центральна района лікарня».

                   Інформує: Франчук О.Ф. – головний лікар Локачинської центральної районної лікарні.

7. Про розгляд листа КНП «Локачинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо реорганізації ФАПів у селах Кути, Журавець, Роговичі та Міжгір’я.

                   Інформує: Магновський В.А. – головний лікар КНП «Локачинський РЦПМСД».

         8.  Про Програму розвитку первинної медико – санітарної  допомоги

на  засадах  сімейної  медицини  Локачинського району на 2019 рік.

                   Інформує: Магновський В.А. – головний лікар КНП «Локачинський РЦПМСД».        

         9. Про розгляд пропозиції Затурцівської сільської ради про початок переговорів з питань організації співробітництва у сфері забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами.

                   Інформує: Томчук М.Н. – голова комісії.

         10. Про звернення до Керуючого Волинською єпархією Української православної церкви  єпископа Нафанаїла та Керуючого Володимир-Волинською єпархією Української православної церкви митрополита Володимира щодо участі в об’єднавчому соборі Православної Церкви в Україні.

                   Інформує: Томчук М.Н. – голова комісії.

         11. Різне.

 

1.СЛУХАЛИ:  Томчука М.Н.  – голову комісії, про обрання секретаря комісії,

                           який сказав, що в зв’язку з переходом Андрійчук В.А. в склад

іншої постійної комісії районної ради необхідно обрати секретаря. Запропонував кандидатуру Вільчевської Олени Петрівни. Депутати підтримали пропозицію.

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №17/1 «Про обрання секретаря  постійної комісії»» додається.  

            

2.СЛУХАЛИ: Пилипчука Ф.В. – начальника  відділу містобудування,

               архітектури, інвестицій та економічного аналізу  райдержадміністрації, про  хід  виконання  районної  Програми  «Питна вода»  на 2006-2020 роки.

ВИСТУПИЛИ: Ковальчук Б.В.

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №17/2 «Про хід виконання  районної Програми «Питна вода» на 2006-2020 роки» додається.

3.СЛУХАЛИ: Турелика С.О. – начальника відділу Держгеокадастру в

                       Локачинському районі, про технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що пропонується для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів Війницької сільської ради загальною площею 21,9610 га.

ВИСТУПИЛИ: Мехедок О.Ф., Шозда Є.М.                         

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №17/3 «Про технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки  площею 21,9610 га на території Війницької сільської ради»  додається.

4.СЛУХАЛИ: Турелика С.О. – начальника відділу Держгеокадастру в

                       Локачинському районі, про технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок площею 4,0719 га та 13,2825 га, наданих в оренду ПП «Захід» для товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів  Війницької сільської ради.

ВИСТУПИЛИ: Томчук М.Н.

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №17/4 «Про технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок площею 4,0719 га та 13,2825 га, на території  Війницької сільської ради»  додається.

5.СЛУХАЛИ: Турелика С.О. – начальника відділу Держгеокадастру в

                       Локачинському районі, про технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що пропонується для продажу права оренди на земельних торгах, яка розташована за межами населених пунктів Привітненської сільської ради загальною площею 10,1500 га.

ВИСТУПИЛИ:  Томчук М.Н.

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №17/5 «Про технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки загальною площею 10,1500 га на території  Привітненської сільської ради» додається.

6.СЛУХАЛИ: Франчука О.Ф. – головного лікаря Локачинської ЦРЛ, про

 Статут КНП «Локачинська центральна района лікарня».

ВИСТУПИЛИ: Томчук М.Н., Петрів Л.Я., Мехедок О.Ф.

      Ковальчук Б.В. запропонував внести зміни в 9.9  виклавши його в наступній редакції: «Всі члени Наглядової Ради здійснюють свою діяльність на громадських засадах без оплати». Депутати цю пропозицію підтримали.

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №17/6 «Про Статут комунального некомерційного підприємства «Локачинська центральна районна лікарня» додається.

 

7.СЛУХАЛИ: Магновського В.А. – головного лікаря КНП «Локачинський                               РЦПМСД», про розгляд листа КНП «Локачинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо реорганізації ФАПів у селах Кути, Журавець, Роговичі та Міжгір’я.

ВИСТУПИЛИ:  Мехедок О.Ф., Томчук М.Н., Петрів Л.Я.

                             Ковальчук Б.В. сказав, що відповідно до контракту, головний лікар визначає на власний розсуд штатну чисельність з врахуванням кошторису та необхідності  створення відповідних умов для забезпечення належної доступності та якості медичної допомоги. Також здійснює прийом  працівників на роботу та звільнення , приймає рішення у сфері трудових відносин. Тому рішення сесії районної ради щодо скорочення чисельності працівників не потрібно. 

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №17/7 «Про розгляд листа КНП «Локачинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо реорганізації ФАПів у селах Кути, Журавець, Роговичі та Міжгір’я» додається.

 

8.СЛУХАЛИ: Магновського В.А. – головного лікаря КНП «Локачинський                               РЦПМСД», про Програму розвитку первинної медико – санітарної  допомоги на  засадах  сімейної  медицини  Локачинського району на 2019 рік, який сказав, що затвердження даної Програми дасть можливість реалізувати впровадження програмно - цільового методу фінансування та залучити додаткові кошти із районного бюджету, бюджетів сільських рад та інших джерел, не заборонених законодавством для вирішення проблемних питань первинної медико-санітарної допомоги. Проінформував, що на території Локачинського району в підпорядкуванні КНП «Локачинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» функціонує 36 ФАПів та 2 амбулаторії ЗПСМ.

ВИСТУПИЛИ:  Ковальчук Б.В., Петрів Л.Я., Франчук О.Ф.

     Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №17/8 «Про Програму розвитку первинної медико – санітарної  допомоги на  засадах  сімейної  медицини  Локачинського району на 2019 рік» додається.

 

9.СЛУХАЛИ: Томчука М.Н. – голову комісії, про розгляд пропозиції

      Затурцівської сільської ради про початок переговорів з питань організації співробітництва у сфері забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами.

ВИСТУПИЛИ:  Ковальчук Б.В., Томчук М.Н., Петрів Л.Я.

               Луцюк Н.А. поінформувала, що в Локачах 6 дітей навчаються інклюзивно, 10 дітей в районі на індивідуальному навчанні, 3 учнів з обмеженою рухливістю.

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №17/9 «Про пропозицію Затурцівської сільської ради про початок переговорів з питань організації співробітництва у сфері забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами».

10.СЛУХАЛИ: Томчука М.Н. – голову комісії,  про звернення до Керуючого

     Волинською єпархією Української православної церкви  єпископа Нафанаїла та Керуючого Володимир-Волинською єпархією Української православної церкви митрополита Володимира щодо участі в об’єднавчому соборі Православної Церкви в Україні.

ВИСТУПИЛИ:  Мехедок О.Ф.

                           Ковальчук Б.В. запропонував у тексті звернення  у першому абзаці  написати не обранці Локачинської районної ради, а обранці Локачинського району. Члени комісії підтримали цю пропозицію.

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №17/10 «Про Звернення до Керуючого Волинською єпархією Української православної церкви  єпископа Нафанаїла та Керуючого Володимир-Волинською єпархією Української православної церкви митрополита Володимира щодо участі в об’єднавчому соборі Православної Церкви в Україні» додається.

 

 

 

 

 

 

 

Голова комісії                                                                М.Н.Томчук

 

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»