Протокол №18

ЛОКАЧИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ПРОТОКОЛ № 18

 засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку району

 

                                                                                                          від 05.03.2019 року

 

            Головував: Томчук М.Н.-  голова комісії.

                                                                         Присутні: Торчинюк Ф.В. Сорочук В.В.

Запрошені:                  Дудечко В.Ф. – голова РДА. Комар О.С. – начальник відділу   освіти, молоді та спорту    РДА,   Федіна Н.М. – начальник   Локачинської ДПІ Вол.-                      Волинського управління ГУ ДФС 

в  Волинській області.      

                                     

               В роботі комісії взяв участь голова районної ради В.М.Мазурок.

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Звіт голови Локачинської районної державної адміністрації В.Ф.Дудечка  про виконання районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень за 2018 рік.

2. Про внесення змін до Програми покращення функціонування Локачинського відділення Вол.-Волинської ОДПІ ГУ ДФС у  Волинській області на 2018-2019 роки.

          Інформує:  Федіна Н.М. – начальник Локачинської ДПІ Вол.-Волинського  управління ГУ ДФС в Волинській області.

 3. Про районну соціальну  Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2019-2020 роки.

    Інформує: Комар О.С. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.      

 4. Про звернення депутатського корпусу Скадовської районної ради Херсонської області щодо перспективи організації надання первинної медичної допомоги мешканцям малочисельних сіл у зв’язку з проведенням медичної реформи.

             Інформує: Мазурок В.М. – голова районної ради.

  5. Різне.

         Рішення комісії не прийняті в зв’язку з відсутністю кворуму.  

  

1.СЛУХАЛИ:  Дудечка В.Ф. – голову Локачинської РДА, звіт  про виконання

                        районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень за 2018 рік.

ВИСТУПИЛИ:  Торчинюк Ф.В., Сорочук В.В., Томчук М.Н. Інформацію

                            голови РДА Дудечка В.Ф. прийнято до уваги.

2.СЛУХАЛИ: Федіну Н.М. - начальника Локачинської ДПІ Вол.-

                 Волинського  управління ГУ ДФС в Волинській області, про внесення змін до Програми покращення функціонування Локачинського відділення Вол.-Волинської ОДПІ ГУ ДФС у  Волинській області на 2018-2019 роки, яка повідомила, що Програма націлена на повне та якісне надання населенню інформаційних послуг з питань податкової політики, поліпшення умов обслуговування платників податків. Повідомила, що в зв’язку з реорганізацією органів ДФС в області обслуговування платників смт.Локачі та Локачинського району здійснюватиметься через Центр обслуговування платників податків Локачинською ДПІ Вол.-Волинського управління ГУ ДФС в області,  що є зміною в Програмі, а також попросила внести зміни в розрахунок забезпечення Програми, замінивши придбання оргтехніки на ремонт приміщення, даху та заміну вікон.

ВИСТУПИЛИ: Торчинюк Ф.В., Мазурок В.М., Сорочук В.В., Томчук М.Н.

3.СЛУХАЛИ: Комара О.С. – начальника відділу освіти, молоді та спорту

                        райдержадміністрації, про районну соціальну  Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2019-2020 роки, який сказав, що метою Програми є створення сприятливих умов для якісного і повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей. Повідомив, що в районі станом на 01 січня 2019 року проживає 2453 дітей шкільного віку, з них 37 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 805 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 34 дітей-інвалідів, 57 дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 256 талановитих та обдарованих дітей, 80 дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України ,,Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, 1 дитина, яка зареєстрована як внутрішньо переміщені особи. Програмою передбачено фінансування оздоровлення дітей в 2019 році з районного бюджету  40 тис.грн., Затурцівської ОТГ-45 тис.грн., Війницької ОТГ - 30 тис.грн., Привітненської ОТГ -15 тис.грн.

ВИСТУПИЛИ: Сорочук В.В., Томчук М.Н.                        

4.СЛУХАЛИ: Мазурка В.М. – голову районної ради, про звернення

                         депутатського корпусу Скадовської районної ради Херсонської області щодо перспективи організації надання первинної медичної допомоги мешканцям малочисельних сіл у зв’язку з проведенням медичної реформи.

ВИСТУПИЛИ: Томчук М.Н.

5. Різне. 

СЛУХАЛИ: Комара О.С. – начальника відділу освіти, молоді та спорту

                      райдержадміністрації, про встановлення вартості харчування для учнів закладів загальної середньої освіти Локачинського району, який запропонував внести на розгляд сесії районної ради дане питання, встановивши вартість безкоштовного харчування 10 грн. в день на 1 учня за наявності харчоблоків у ЗОШ І-ІІ ст. та ЗОШ І-ІІІ ст. та 5 грн. в день на 1 учня за відсутності харчоблоків у ЗОШ І ст., а також забезпечити харчування учнів за рахунок батьківської плати в межах спецфонду загальноосвітніх шкіл, вартість харчування 7 грн.

ВИСТУПИЛИ:  Мазурок В.М. – голова районної ради, який сказав, що в

                           районній раді немає виконавчого комітету і це не повноваження районної ради. Рішенням районної ради делеговані повноваження районній державній адміністрації, в підпорядкуванні якої є відділ  освіти, молоді та спорту. Якщо районна рада є засновником шкіл, то уповноваженим органом управління є відділ освіти, який відповідно до норм   розраховує калькуляцію вартості харчування.

 

 

Голова комісії                                                                М.Н.Томчук

 

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»