Протокол №19

ЛОКАЧИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

ПРОТОКОЛ № 19

 

 засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку району

                                                                                                            від 07.06.2019 року

 

Головував: Томчук М.Н.-  голова комісії.

                                                               Присутні: Ковальчук Б.В., Костючко М.Ф.,

                                            Торчинюк Ф.В., Сорочук В.В.                                                   Запрошені: Франчук О.Ф. – головний лікар

                                              КНП «Локачинська ЦРЛ»,

                                              Дмитришин Я.О. – начальник

                                              відділу агропромислового

                                              розвитку райдержадміністрації

                                             

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:  

 

        1. Про хід виконання районної програми розвитку особистих селянських господарств Локачинського району на 2017-2020 роки.

                   Інформує: Дмитришин Я.О. – начальник відділу агропромислового розвитку  райдержадміністрації.

         2. Про розгляд листа головного лікаря КНП «Локачинська центральна районна лікарня»   Франчука О.Ф. щодо закриття інфекційного відділення.

                   Інформує: Франчук О.Ф.  – головний лікар КНП «Локачинська центральна районна лікарня».

         3.  Про розгляд листа головного лікаря КНП «Локачинська центральна районна лікарня»   Франчука О.Ф. щодо закриття педіатричного відділення.

                   Інформує: Франчук О.Ф.  – головний лікар КНП «Локачинська центральна районна лікарня».

         4.   Про розгляд листа головного лікаря КНП «Локачинська центральна районна лікарня»   Франчука О.Ф.  щодо закриття хірургічного відділення.

                   Інформує: Франчук О.Ф.  – головний лікар КНП «Локачинська центральна районна лікарня».

         5.   Про розгляд листа головного лікаря КНП «Локачинська центральна районна лікарня»   Франчука О.Ф. щодо закриття лікувального блоку (палат інтенсивної терапії) приймально-діагностичного  відділення.

                   Інформує: Франчук О.Ф.  – головний лікар КНП «Локачинська центральна районна лікарня».

         6. Про розгляд рекомендацій постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства Волинської обласної ради  щодо надання стоматологічної допомоги населенню області.

                   Інформує: Мазурок В.М. – голова районної ради.

         7. Про план роботи районної ради на ІІ півріччя.

                   Інформує: Мазурок В.М. – голова районної ради.

         8. Різне.

 

1.СЛУХАЛИ:  Дмитришин Я.О. – начальника відділу агропромислового

                           розвитку  райдержадміністрації, про хід виконання районної програми розвитку особистих селянських господарств Локачинського району на 2017-2020 роки.

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №19/1 «Про хід виконання районної Програми розвитку особистих селянських господарств Локачинського району на 2017-2020 роки» додається.              

2.СЛУХАЛИ: Франчука О.Ф. – головного лікаря КНП «Локачинська ЦРЛ»,

                      про розгляд листа головного лікаря КНП «Локачинська центральна районна лікарня»   щодо закриття інфекційного відділення, який сказав, що змушений був подати такі листи в зв’язку з скрутною фінансовою ситуацією. На даний час Локачинській ЦРЛ не вистачає 4 млн.165 тис.грн. на заробітну плату, тому подав клопотання про закриття відділень, місячний фонд яких становить 320 тис.грн. На даний час не вистачає 107,5 тис.грн, щоб виплатити заробітну плату за травень. 

ВИСТУПИЛИ: Ковальчук Б.В.- депутат районної ради, який

                         сказав, що 4 млн.грн. це велика сума і Франчук О.Ф., як адекватний керівник, змушений проводити якісь заходи. Запропонував створити тимчасову контрольну комісію районної ради для комплексного вивчення організації роботи та здійснення аналізу ефективності використання бюджетних коштів КНП «Локачинська ЦРЛ» з залученням  до неї додаткових спеціалістів та експертів.

Мазурок В.М. – голова районної ради, який сказав, що бюджетна сфера області не профінансована на 230,5 млн.грн., частка Локачинського району біля 7%. Така проблема у всіх, але в нашому районі складніше її вирішувати, хоча на якусь суму коштів можна розраховувати, якщо аграрії спрацюють і сплатять податки. Сказав, що по сільських бюджетах також складна ситуація і не виконуються надходження до Державного бюджету. Підтримав пропозицію Ковальчука В.М. щодо створення тимчасової контрольної комісії районної ради.

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №19/2 «Про розгляд листа головного лікаря КНП «Локачинська ЦРЛ» Франчука О.Ф.  щодо закриття інфекційного відділення» додається.

3.СЛУХАЛИ: Франчука О.Ф. – головного лікаря КНП «Локачинська ЦРЛ»,

                      про розгляд листа головного лікаря КНП «Локачинська центральна районна  лікарня»  щодо закриття педіатричного відділення.

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №19/3 «Про розгляд листа головного лікаря КНП «Локачинська центральна районна  лікарня»  щодо закриття педіатричного відділення» додається.

4.СЛУХАЛИ: Франчука О.Ф. – головного лікаря КНП «Локачинська ЦРЛ»,

                      про розгляд листа головного лікаря КНП «Локачинська центральна районна  лікарня»  щодо закриття хірургічного відділення.

ВИСТУПИЛИ: Томчук М.Н.

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №19/4 «Про розгляд листа головного лікаря КНП «Локачинська центральна районна  лікарня»  щодо закриття хірургічного відділення» додається.

5.СЛУХАЛИ: Франчука О.Ф. – головного лікаря КНП «Локачинська ЦРЛ»,

            про розгляд листа головного лікаря КНП «Локачинська центральна районна  лікарня» щодо закриття лікувального блоку (палат інтенсивної терапії) приймально-діагностичного  відділення.

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №19/5 «Про розгляд листа головного лікаря КНП «Локачинська центральна районна  лікарня»  щодо закриття лікувального блоку (палат інтенсивної терапії) приймально-діагностичного  відділення» додається.

6.СЛУХАЛИ: Мазурка В.М. – голову районної ради, про розгляд

                       рекомендацій постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства Волинської обласної ради  щодо надання стоматологічної допомоги населенню області.

ВИСТУПИЛИ:  Ковальчук Б.В.. Сорочук В.В.,Томчук М.Н., Франчук О.Ф.

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №19/6 «Про розгляд рекомендацій постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства Волинської обласної ради  щодо надання стоматологічної допомоги населенню області» додається.

7.СЛУХАЛИ: Мазурка В.М. – голову районної ради, про план роботи

                      районної ради на ІІ півріччя 2019 року.

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №19/7 «Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2019 року» додається.

8. Різне.

СЛУХАЛИ: Ковальчука Б.В., який запропонував внести на розгляд сесії районної ради питання створення тимчасової контрольної комісії районної ради для комплексного вивчення організації роботи та здійснення аналізу ефективності використання бюджетних коштів КНП «Локачинська ЦРЛ» та залучити до неї додаткових спеціалістів та експертів.

Постійна комісія ВИРІШИЛА: прийняти рішення.

Рішення №19/8 «Про створення тимчасової контрольної комісії районної ради для комплексного вивчення організації роботи та здійснення аналізу ефективності використання бюджетних коштів КНП «Локачинська ЦРЛ» Локачинської районної ради.

СЛУХАЛИ: Мазурка В.М. – голову районної ради, який проінформував

                   членів постійної комісії, про те, що відділу освіти, молоді та спорту РДА не вистачає до кінця року 4,2 млн. грн. освітньої субвенції на виплату заробітної плати. Повідомив, що в районну раду надійшов лист від відділу освіти, молоді та спорту РДА щодо закриття початкових шкіл в селах Кремеш, Н.Загорів, Хорів та пониження ступенів до першого в школах сіл Заячиці, П’ятикори та з третього до другого - в школах сіл Конюхи і Замличі. Сказав, що оскільки засновниками цих шкіл є сільські ради, запропонував начальнику відділу освіти, молоді та спорту РДА Комару О.С. зустрітися в кожній школі з дирекцією, педагогічним колективом за участі сільських голів, обговорити дане питання з точки зору пошуку резервів. Повідомив, що в районі освітня субвенція обрахована на 101 ставку педагогічного працівника, а фактично є 198 ставок. Ознайомив з листом Міністерства фінансів України щодо фінансування освітньої галузі та наголосив на важливості активізації роботи щодо наповнення місцевих бюджетів.

 

 

 

 

 

 

Голова комісії                                                                      М.Н.Томчук

 

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»