Районна програма фінансової підтримки районної організації ветеранів війни і праці України на 2010-2020 роки

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
рішенням районної ради
від 04.01.2007 № 9/3
 
продовжено
рішеннями  районної ради
від 30.03.2010 р. № 34/8,
від 24.12.2015 р. №3/7
 
 
РАЙОННА 
програма фінансової підтримки районної організації ветеранів війни і праці України на
період до 2010 року
(продовжена на 2010-2015 роки, на 2016-2020 роки)
 
         Питання соціально-медичного забезпечення ветеранів війни і праці є надзвичайно актуальними, це зумовлено демографічними процесами і характеристиками здоров’я окремих вікових груп. Нині в Локачинському районі нараховується 168 учасників бойових дій, 66 інвалідів війни, 145 солдатських вдів, 1340 учасників війни, 2570 ветеранів праці та понад 3400 дітей війни.
 
         Основними захворюваннями, які приводять до інвалідності є паталогічні зміни в системі кровообігу, онкоутворення, хвороби опорно-рухового апарату, зору, нервової системи.
 
         Старіння, погіршення стану здоров’я, зниження здатності до самообслуговування створює для ветеранів значні проблеми, розв’язанням повинна піклуватись держава.
 
         Все це зумовило прийняття районної комплексної програми соціально-медичного забезпечення ветеранів війни і праці до 2010 року, мета якої націлена на поліпшення стану їх здоров’я, оптимізації системи соціально-медичної допомоги.
 
                         Основними завданнями програми є:
-          визначення і максимальне задоволення потреб ветеранів у соціально-медичній допомозі;
-          створення умов для підтримання здоров’я, активного довголіття, соціальної активності;
-          підвищення рівня кваліфікації медпрацівників, розвитку волонтерського руху;
-          пропаганда в засобах масової інформації, навчальних і культосвітніх закладах шанобливого ставлення до людей старшого покоління, виховання у  молоді поваги до них.
 
                         З цією метою:
         1. Забезпечити пріоритетне фінансування палат для ветеранів війни в обласному ветеранському госпіталі та центральній районній лікарні.
         2. Продовжувати впроваджувати у лікувально-профілактичних сучасних засобів діагностики хвороб, викликаних віком.
         3. Особливу вагу звернути на надання медичної допомоги сільським ветеранам, організувати виїзні консультаційні бригади.
         4. Забезпечувати максимальну повноту профілактичних оглядів ветеранів війни з метою раннього виявлення паталогії очей, слуху, психічних розладів.
         5. Організувати спрямування гуманітарної допомоги палатам для ветеранів та інвалідів війни.
         6. Продовжити роботу по створенню в селах району мережі аптек і магазину в райцентрі для забезпечення ветеранів війни ліками і товарами по зниженим цінам.
         7. Активізувати роботу «Загонів доброти», створених при школах для надання допомоги одиноким ветеранам по збиранню врожаю, приведення в належний вигляд садиб.
         8. Забезпечити учасників бойових дій, інвалідів війни мобільним зв’язком при відсутності можливості встановлення стаціонарних телефонів.
         9. З метою пропаганди шанобливого ставлення до людей старшого покоління практикувати вітання ветеранів з ювілейними датами особисто керівниками району та на сторінках районної газети «Селянське життя». Відновити в газеті рубрику «Знатні люди землі Локачинської», випустити відповідний стенд.      
 

 

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»