Місцеве самоврядування

 

 

Назва ради Населені пункти Керівники місцевих рад Контрактний телефон, електронна адреса Адреса
Локачинська селищна рада смт. Локачі Іус Богдан Євгенович

2-14-09

lokselrada@ukr.net 

45500

смт. Локачі,

вул. Миру, 23

Війницька сільська рада

(ОТГ)

с. Війниця с. Тумин с. Губин с. Михайлівка с. Павловичі, с.Озютичі, с.Запусти, с.Березовичі, с.Бегета, с.Бобичі, с.Міжлісся, с.Хворостів, с.Яковичі

Вербицький 

Сергій 

Олександрович

3-04-10

Viynscya@gmail.com

 

45510

с. Війниця,

вул. Миру, 1

Дорогиничівська сільська рада с. Дорогиничі с. Цевеличі с. П'ятикори Дрозда Олександр Павлович

9-83-42

Doroginichi@gmail.com

 

45530

с. Дорогиничі, вул. Центральна, 13

Замличівська сільська рада с. Замличі с. Бермешів с. Залужне Кужіль Федір Володимирович

9-3547

Zamlichi2@gmail.com

45531

с. Замличі,

вул. Центральна, 25

Затурцівська сільська рада

(ОТГ)

с. Затурці с. Юнівка с. Вілька Садівська с. Окорськ с. Малий Окорськ с. Квасовиця,

с.Зубильне, с.Семеринське, с.Сірнички, с.Шельвів, с.Гранатів, с.Садівські Дубини, Войнин, с.Кисилин, с.Твердині, с.Холопичі, с.Маньків,

с.Журавець,с.Мовчанів

Патійчук Володимир Андрійович

9-73-31

Zaturci@gmail.com

 

 

 

 

 

45523

с. Затурці

вул. Липинського, 66

Заячицівська сільська рада

с. Заячиці

с. Кремеш

Багнюк Микола Петрович

9-33-31

Zayachici@gmail.com

45532

с. Заячиці,

вул. Жовтнева, 5

         
Козлівська сільська рада с. Козлів с. Великі Цевеличі с. Твориничі с. Роговичі Трофимюк Олег Олександрович

2-22-51

Kosliv11@gmail.com

 

 

45533

с. Козлів,

вул. Центральна, 16

Конюхівська сільська рада с. Конюхи с. Защитів Прокопчук Руслан Ананійович

9-43-42

Konyukhi@gmail.com

45550

с. Конюхи

вул. Миру, 3а

Крухиничівська сільська рада с. Крухиничі Познякевич Руслан Володимирович

2-19-93

Krukhinichi@gmail.com

45508

с. Крухиничі, вул. Луцька, 44

Марковичівська сільська рада с. Марковичі с. Міжгір'я Нижник Федір Іванович

2-14-15

Markovichi21@gmail.com

45500

с. Марковичі вул. Центральна, 54

Привітненська сільська рада

(ОТГ)

с. Привітне с. Коритниця, с.Білопіль, с.Кути, с.Бубнів, с.Линів, с.Колпитів Красовський Ігор Макарович

9-63-31

Privitne22@gmail.com

45543

с. Привітне,

вул. Центральна, 56

Старозагорівська сільська рада с. Старий Загорів с. Новий Загорів с. Хорів Остапчук Ростислав Дмитрович

3-04-12

Starozagoriv@gmail.com

45534

с.Старий Загорів, 

вул. Радянська, 11

 

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»