Місцеве самоврядування

 

 

Назва ради Населені пункти Керівники місцевих рад Контрактний телефон, електронна адреса Адреса
Локачинська селищна рада смт. Локачі Іус Богдан Євгенович

2-14-09

Lokachi1@gmail.com

 

45500

смт. Локачі,

вул. Миру, 23

Білопільська сільська рада с. Білопіль с. Кути Шевчук Афанасій Іванович

9-81-22

 Bilopil@gmail.com

 

45552

с. Білопіль,

вул. Центральна, 21

Бубнівська сільська рада с. Бубнів с. Линів Торчинський Руслан Ростиславович

9-31-31

Bubniv2@gmail.com

 

 

 

 

 

45541

с. Бубнів,

вул.. Шкільна, 6

Війницька сільська рада с. Війниця с. Тумин с. Губин с. Михайлівка с. Павловичі Базар Мирослав Богданович

3-04-10

Viynscya@gmail.com

 

45510

с. Війниця,

вул. Миру, 1

Дорогиничівська сільська рада с. Дорогиничі с. Цевеличі с. П'ятикори Дрозда Олександр Павлович

9-83-42

Doroginichi@gmail.com

 

45530

с. Дорогиничі, вул. Центральна, 13

Замличівська сільська рада с. Замличі с. Бермешів с. Залужне Кужіль Федір Володимирович

9-3547

Zamlichi@gmail.com

45531

с. Замличі,

вул. Центральна, 25

Затурцівська сільська рада

(ОТГ)

с. Затурці с. Юнівка с. Вілька Садівська с. Окорськ с. Малий Окорськ с. Квасовиця,

с.Зубильне, с.Семеринське, с.Сірнички, с.Шельвів, с.Гранатів, с.Садівські Дубини, Войнин

Патійчук Володимир Андрійович

9-73-31

Zaturci@gmail.com

 

 

 

 

 

45523

с. Затурці

вул. Липинського, 66

Заячицівська сільська рада

с. Заячиці

с. Кремеш

Багнюк Микола Петрович

9-33-31

Zayachici@gmail.com

 

45532
с. Заячиці,

 

вул. Жовтнева, 5

         
Кисилинська сільська рада с. Кисилин с. Твердині Віннік Галина Сергіївна

9-58-31

Kisilin2@gmail.com  

45514

с. Кисилин,

вул. 40-річчя Перемоги, 13

Козлівська сільська рада с. Козлів с. Великі Цевеличі с. Твориничі с. Роговичі Трофимюк Олег Олександрович

2-22-51

Kozliv11@gmail.com

 

 

45533

с. Козлів,

вул. Центральна, 16

Колпитівська сільська рада с. Колпитів Андрійчук Сергій Михайлович

9-45-31

Kolpitiv@gmail.com

45551

с. Колпитів,

вул. Шевченка, 6

Конюхівська сільська рада с. Конюхи с. Защитів Прокопчук Руслан Ананійович

9-43-42

Konyukhi@gmail.com

45550

с. Конюхи

вул. Миру, 3а

Крухиничівська сільська рада с. Крухиничі Познякевич Руслан Володимирович

2-19-93

Krukhinichi@gmail.com

45508

с. Крухиничі, вул. Луцька, 44

Марковичівська сільська рада с. Марковичі с. Міжгір'я Нижник Федір Іванович

2-14-15

Markovichi21@gmail.com

45500

с. Марковичі вул. Центральна, 54

Озютичівська сільська рада с. Озютичі с. Запусти Таровська Людмила Миколаївна

9-85-49

Ozyutichi@gmail.com

45515

с.Озютичі, 

вул. Набережна, 17

Привітненська сільська рада с. Привітне с. Коритниця Красовський Ігор Макарович

9-63-31

Privitne22@gmail.com

45543

с. Привітне,

вул. Центральна, 56

Старозагорівська сільська рада с. Старий Загорів с. Новий Загорів с. Хорів Остапчук Ростислав Дмитрович

3-04-12

Starozagoriv@gmail.com

45534

с.Старий Загорів, 

вул. Радянська, 11

Холопичівська сільська рада с. Холопичі с. Маньків с. Мовчанів с. Журавець Гутий Василь Михайлович

9-75-31

Kholopichi@gmail.com

45520

с. Холопичі,  вул. Нова, 1

 

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»