Новини


День вишиванки

23.05.2018

           28 сесія Локачинської районної ради, яка відбулась 17 травня,  співпала з днем вишиванки. Депутати районної ради після закінчення сесійного засідання зробили колективну світлину на сходах адміністративної будівлі.Читати далі...

Відбулоя пленарне засідання чергової сесії районної ради

18.05.2018

17.05.2018 року відбулося пленарне засідання чергової двадцять восьмої сесії Локачинської районної ради з наступним порядком денним:

 

1.  Звіт голови Локачинської районної державної адміністрації Дудечка В.Ф. про виконання районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень за 2017 рік.

2. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку  району на 2016-2017 роки.

3. Про виконання програми розвитку освіти Локачинського району на 2014 - 2017 роки.

4. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку особистих селянських господарств Локачинського  району на 2017-2020 роки  та затвердження Порядку надання та використання коштів, передбачених у районному бюджеті на підтримку та розвиток особистих селянських господарств у 2018 році.

5. Про переукладення контракту з директором комунального підприємства «Локачинський будпроект» Мацик Т.О. 

 


Читати далі...

Відбулося засідання "бюджетної" комісії

18.05.2018

  15 травня 2018 року відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності  з порядком денним:

1.  Звіт голови Локачинської районної державної адміністрації Дудечка В.Ф. про виконання районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень за 2017 рік.


Читати далі...

Відбулося засідання постійної комісії

11.05.2018

10 травня 2018 року відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку району з порядком денним:

1. Звіт голови Локачинської районної державної адміністрації Дудечка В.Ф. про виконання районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень за 2017 рік.    


Читати далі...

Вітання

07.05.2018

   Шановні ветерани Другої світової війни та всі жителі Локачинського району!


73 роки тому український народ разом з іншими народами антигітлерівської коаліції ціною мільйонів життів захистив світ від жахіть фашизму. Українці у різних арміях світу самовіддано і жертовно боролися проти спільного ворога.

         Схилімо голови перед світлою пам’яттю полеглих у Другій світовій війні, віддамо шану її ветеранам, які сьогодні серед нас, усвідомлюючи, що без їхнього подвигу не було б ні сучасної Європи, ні європейського майбутнього України.

         Подвиг воїнів Другої світової гідно продовжують українські солдати, захищаючи Україну на її східних рубежах, нерідко ціною власного життя.

         Низько вклоняємося ветеранам, усім захисникам Вітчизни, дякуємо за патріотизм і мужність заради незалежності та територіальної цілісності України, свободи її народу.

         Здоровя всім, родинного тепла і довгих років життя.

 

Слава Україні!

Героям Слава!

         З повагою

         Голова Локачинської районної ради         Борис Ковальчук

 


Читати далі...

Конкурс

27.04.2018

Волинська обласна рада оголошує обласний конкурс проектів місцевих ініціатив, розроблених органами самоорганізації населення, громадськими організаціями, благодійними фондами, ініціативними групами, сільськими, селищними, міськими радами, радами  об’єднаних територіальних громад Волинської області (далі – Конкурсанти).


Читати далі...

Звернення Локачинської районної організації Товариства Червоного Хреста України

17.04.2018

 

Шановні локачани!

В районі з 1 по 30 квітня цього року проходить

Всеукраїнський Місяць Червоного Хреста під гаслом «100 років милосердя»

Квітень 2018 року є особливим для Червоного Хреста, адже 18 квітня Товариство Червоного Хреста України – найпотужніша в країні гуманітарна організація, відзначає 100-річний ювілей діяльності. Дата 18 квітня 1918 року – день утворення Товариства – внесена до переліку пам’ятних дат та ювілеїв, відповідно до Постанови Верховної Ради України від 8 лютого 2018 року.

Мета Місяця Червоного Хреста – привернути увагу суспільства до проблем вразливих категорій населення: внутрішньо переміщених осіб, самотніх непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних та неповних сімей, дітей-сиріт, хворих на ВІЛ/СНІД або туберкульоз, а також сформувати громадську думку на користь милосердя.

 


Читати далі...

Вітання

06.04.2018

Дорогі земляки!

 Від усього серця щиро вітаю Вас із найсвітлішим весняним святом — Великоднем!

   Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Направимо ж наші помисли і молитви на добрі справи,   відродження Української Нації  і ствердження Української Держави.

   Вітаючи з світлим Воскресінням Христовим, щиро бажаю усім  добра, радості, благополуччя, миру і спокою в душі, Божого благословення.

Христос Воскрес!

Воістину воскрес!

 

Голова районної ради

Борис Ковальчук

 


Читати далі...

Публічний звіт директора Володимир-Волинського місцевого центру з надання БВПД та Локачинського бюро правової допомоги

30.03.2018

22 березня 2018 року відбувся публічний звіт директора за підсумками діяльності Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Локачинського бюро правової допомоги перед громадою Локачинського району.

   У звіті директора Наталії Смолярчук була подана статистична інформація щодо основних напрямків діяльності Центру та Бюро. Зокрема, протягом 2017 року до місцевого центру надійшло 6716 звернень громадян, в тому числі до Локачинського бюро – 741 звернення, за всіма зверненнями громадяни отримали правову допомогу.

  Директор місцевого центру наголосила на тому, що місцевим центром та бюро правової допомоги активно реалізовується правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», основне завдання якого є підвищення рівня знань українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності захищати свої права.

 


Читати далі...

Відбулася двадцять сьома сесія районної ради

23.03.2018

22 березня 2018 року відбулася двадцять сьома сесія Локачинської районної ради сьомого скликання з порядком денним:

 

1. Про звіт директора комунального підприємства «Локачинський будпроект» Мацик Т.О.  про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна підприємства за 2017 рік.


Читати далі...

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»