Новини


Вітання

27.06.2019

Шановні краяни!

Щиро вітаю Вас із  державним святом – Днем Конституції України.

   Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

  Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави. Давайте  разом створювати нову європейську державу.

  Від усієї душі зичу Вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

 

З повагою

Голова районної ради                                             В.М. Мазурок

 


Читати далі...

Вітання

21.06.2019

Шановні державні службовці!

Сердечно вітаю Вас із професійним святом

Днем державної служби!

 

   Державна служба в Україні — це професійна діяльність щодо практичного виконання завдань і функцій держави, відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень.

   Нехай Ваш професіоналізм, старанність, розуміння  та практичний досвід  служать на користь людям. Нехай Ваші добрі справи сприяють розвитку району а поруч з Вами завжди будуть талановиті однодумці та колеги, вірні друзі

    Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя і миру, успіхів у професійній діяльності, віри у себе і щасливе майбутнє України!

 

З повагою

Голова районної ради                                                      В.М.Мазурок

 


Читати далі...

Вітання

14.06.2019

Шановні медичні працівники !


Прийміть найщиріші вітання із професійним святом - Днем медичного працівника  зі словами вдячності за вашу благородну працю.
Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм.  Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.

З нагоди свята низько вклоняюся усім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та родинам!

З повагою

Голова районної ради                               В.М. Мазурок


Читати далі...

Відбулося засідання тридцять п"ятої сесії районної ради

14.06.2019

13 червня 2019 року відбулася чергова тридцять п’ята сесія районної ради. Перед початком засідання голова районної ради Володимир Мазурок вручив посвідчення депутата Костючку М.В. та Тимощуку Є. П., повноваження яких були визнані на попередній сесії районної ради.


Читати далі...

Засідання "бюджетної" комісії

11.06.2019

10 червня 2019 року відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності, на якому розглянуто питання:


Читати далі...

Відбулося засідання постійної комісії

10.06.2019

   7 червня 2019 року відбулося  засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку району, на якому члени комісії заслухали інформацію начальника відділу агропромислового розвитку  райдержадміністрації Дмитришин Я.О. про хід виконання районної програми розвитку особистих селянських господарств Локачинського району на 2017-2020 роки, розглянули листи головного лікаря КНП «Локачинська центральна районна лікарня»  Франчука О.Ф. щодо закриття інфекційного, педіатричного,  хірургічного відділень та лікувального блоку (палат інтенсивної терапії) приймально-діагностичного відділення в зв’язку з недостатньою сумою коштів медичної субвенції, зокрема для виплати заробітної плати. Комісія рекомендувала сесії районної ради створити тимчасову контрольну комісію районної ради для комплексного вивчення організації роботи та фінансування КНП «Локачинська ЦРЛ». Члени комісії також розглянули рекомендації постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства Волинської обласної ради  щодо надання стоматологічної допомоги населенню області, план роботи районної ради на ІІ півріччя 2019 року.

     З усіх питань прийнято відповідні рішення. В роботі комісії взяв участь голова районної ради В.М.Мазурок.


Читати далі...

Вітання

06.06.2019

Шановні журналісти!

Щиро вітаю Вас з професійним святом.

Сердечно бажаю Вам цікавих тем, добрих співрозмовників, активних дописувачів, легкого і гострого пера! Нехай ніщо не заважає Вам виконувати найголовнішу місію журналіста - подавати достовірну, об'єктивну, компетентну та неупереджену інформацію про те, що відбувається в суспільстві.

Бажаю здоров'я, щастя, наснаги, мудрості й достатку Вам і Вашим родинам!

 

Голова ради                                                 В.М.Мазурок


Читати далі...

Засідання комісії

06.06.2019

5 червня 2019 року відбулося засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, дотримання законності, правопорядку, прав людини та  соціального захисту населення.


Читати далі...

Інформація

29.05.2019

Локачинський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на військову службу за контрактом на посади солдатського, сержантського та офіцерського складу до Збройних Сил України.

Щодо термінів контракту

Для громадян України, які вперше приймаються на військову службу за контрактом, встановлюються такі строки військової служби: - строком на від 3 до 10 років.


Читати далі...

Координаційна рада

21.05.2019

21 травня 2019 року під головуванням голови районної ради Мазурка В.М. відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, на якому розглянуто наступні питання: про роботу приватного підприємства «ЗАК – СЕРВІС» по ремонту та обслуговуванню доріг місцевого значення Локачинського району, про соціальну важливість і підтримку сільської мережі АТ «Укрпошта», про організацію роботи в районі по проведенню   Всеукраїнського  перепису населення у 2020 році, про роботу Об’єднаного трудового архіву Локачинського району в 2019 році.  Також обговорено питання надходження податків до місцевих бюджетів  та функціонування галузей охорони здоров’я та освіти  в районі.  В роботі засідання взяла участь перший заступник голови РДА Сафронова Н.М.


Читати далі...

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»