Новини


Графік роботи мобільних груп безоплатної правової допомоги щодо захисту речових прав на землі сільськогосподарського призначення

16.08.2017

Сьогодні агрорейдерство є найгарячішою темою. Шахраї, користуючись правовою неграмотністю українців та злочинними діями реєстраторів, відбирають у людей землю і врожай. Щоб протистояти цьому явищу,  для забезпечення комплексного підходу в боротьбі з рейдерством, на виконання п.п. 1 п. ІІ Доручення Міністра юстиції України Павла Петренка від 08.08.2017 №102/1/48-17 затверджено графіки роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, в тому числі щодо захисту речових прав на землі сільськогосподарського призначення та роз`яснення антирейдерського законодавства.

У Локачинському районі мобільні пункти будуть працювати:

01.09.2017 - Марковичівська сільська рада (с. Марковичі, ПП "ФруктЕксПол"), Локачинська селищна рада, смт. Локачі, ПП Західна аграрна компанія.

05.09.2017 - Війницька сільська рада (с.Губин, ТзОВ "Птахокомплекс "Губин"), Холопичівська сільська рада (с.Холопичі,      ТзОВ "СБЕ Україна Волинь").

За додатковою інформацією звертатись у Локачинське бюро правової допомоги: смт Локачі, вул. Героїв Майдану,1, тел. (03374) 3-01-34

 


Читати далі...

Служба за контрактом у Високомобільних десантних військах ЗСУ

14.08.2017

«До уваги громадян Локачинського району!

 Запрошуємо на службу за контрактом у Високомобільних десантних військах Збройних Сил України!

Високомобільні десантні війська - високомобільний рід військ до складу якого входять аеромобільні та повітряно-десантні частини і підрозділи. Вони призначені для дій у тилу противника, дій у ході спецціальних, антитерористичних та миротворчих операцій і виконання завдань, які неможливо ефективно вирішити іншими силами та засобами.

Українські десантники традиційно вважаються елітними підрозділами армії, і неодноразово показували свій високий клас  і відвагу в українсько-російській  гібридній війні.  З 2015 року пішов процес зміни організаційної структури високомобільних десантних військ і розпочато переформування аеромобільних бригад в десантно-штурмові.


Читати далі...

Відбулася дев’ятнадцята позачергова сесія районної ради

01.08.2017

      1 серпня 2017 року відбулася дев’ятнадцята позачергова сесія районної ради сьомого скликання, на якій внесено зміни до рішення районної ради від 23.12.2016 року №13/14 "Про районний бюджет на 2017 рік". 

     В роботі сесії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Н.В.Сафронова та депутат Волинської обласної ради М.Я.Скопюк.


Читати далі...

До відома страхувальників і застрахованих осіб!

01.08.2017

      У зв’язку з реорганізацією Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України усі права та обов’язки згаданих фондів переходять до новоутвореного Фонду соціального страхування України та його робочих органів.


Читати далі...

Відбулося засідання "бюджетної" комісії

28.07.2017

       27 липня відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності, на якому розглянуто клопотання про виділення коштів та запропоновано зміни до проекту рішення районної ради "Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 року №13/4 "Про районний бюджет на 2017 рік".


Читати далі...

Відбулася вісімнадцята сесія районної ради

20.07.2017

20 липня 2017 року відбулася вісімнадцята сесія Локачинської районної ради сьомого скликання, на якій розглянуто питання:

1.  Про внесення змін до цільової Програми мобілізаційної підготовки

місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних сил України та інших військових формувань на 2014-2018 роки.


Читати далі...

Відбулося засідання "бюджетної" комісії

18.07.2017

   Відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності, на якому депутати розглянули такі питання:

1.  Про внесення змін до цільової Програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних сил України та інших військових формувань на 2014-2018 роки.

2. Розгляд клопотань про виділення коштів.


Читати далі...

Відбулося засідання постійної комісії

14.07.2017

Відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку району, на якому депутати розглянули такі питання:

1.Про затвердження умов проведення конкурсу на кращий опорний заклад та оголошення конкурсу на кращий опорний заклад.

2. Про районну Програму національно-патріотичного виховання дітей та шкільної молоді  на 2017-2021 роки.


Читати далі...

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД!

11.07.2017

 

Інститут Політичної Освіти  продовжує організацію навчальних семінарів для депутатів місцевих рад.

 

Наступні заходи відбудуться 27-29 липня 2017 року в Києві.

  1. Семінар, присвячений питанням житлово-комунального господарства;
  2. Семінар, присвячений земельним відносинам.

 

До участі у навчальних семінарах запрошуються виключно депутати місцевих рад.

 


Читати далі...

Вітання з Днем Конституції України

27.06.2017

   

 Дорогі земляки! Щиро вітаю Вас з державним святом-Днем Конституції! Від усього серця бажаю вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у Ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

Зі святом вас, дорогі друзі!

   З повагою

   Голова ради                                                 Борис Ковальчук

 


Читати далі...

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»