Новини


Відбулася чергова тридцять перша сесія районної ради

19.10.2018

18 жовтня 2018 року відбулася тридцять перша сесія районної ради з таким порядком денним: 

1. Про затвердження  Статуту комунальної установи «Локачинський районний  інклюзивно-ресурсного центр» в новій редакції.  


Читати далі...

Відбулося засідання "бюджетної" комісії

16.10.2018

16 жовтня 2018 року відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності з порядком денним:           


Читати далі...

Вітання з Днем захисника України

12.10.2018

Шановні земляки!

14 жовтня  Україна відзначає два славетних свята –  День захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці.  Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір – це заступниця і покровителька наших козаків.

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

З нагоди свята вітаю усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаю успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Сердечно вітаю ветеранів, учасників бойових дій та АТО, військовослужбовців, воїнів запасу, батьків та матерів солдатів та зичу міцного здоров'я, добра, щастя, миру,  злагоди Вам та Вашим родинам.

 

 

Голова

Локачинської районної ради                                                    Мазурок В.М.


Читати далі...

Відбулося засідання постійної комісії

09.10.2018

9 жовтня 2018 року відбулося засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, дотримання законності, правопорядку, прав людини та  соціального захисту населення з таким порядком денним:

1.Про Програму профілактики рецидивної злочинності та правопорушень у Локачинському районі на 2018-2020 роки.

2.  Про виконання Комплексної Програми сприяння соціальній реабілітації дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями до 2018 року.


Читати далі...

Вітання

05.10.2018

 

Дорогі освітяни! Щиро вітаю Вас із Днем працівників освіти.

 

Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант,  мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Ваші серця завжди наповнені співчуттям, терплячістю. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ваше натхнення та щоденна праця сьогодні – це наші сім’ї, наш край, наша держава у майбутньому. Ви даєте знання дітям, навчаєте пізнавати нове, пам’ятаєте про те, якого ми роду і яка наша історія.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, злагоди, великих творчих успіхів, невичерпної наснаги, талановитих та вдячних вихованців.

Нехай Господь дарує Вам людську повагу, багато радісних днів і довгих щасливих років життя.

 

Голова

Локачинської районної ради                                                                  Мазурок В.М.


Читати далі...

Координаційна рада

04.10.2018

4 жовтня 2018 року відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування  при голові районної ради з порядком денним:

1.  Про роботу закладів первинної медико-санітарної допомоги району.

2. Про підписку періодичних видань на І півріччя 2019 року для сільських бібліотек-філій. 

3. Про розміри земельного податку та орендної плати за земельні ділянки.


Читати далі...

Засідання колегії Локачинської РДА

28.09.2018

Голова районної ради Володимир Мазурок взяв участь у засіданні колегії Локачинської районної державної адміністрації.
Читати далі...

Новини

06.09.2018

   4 вересня 2018 року на 30 позачерговій сесії Локачинської районної ради сьомого скликання взято до відома заяву Ковальчука Бориса Віталійовича про дострокове припинення повноважень голови районної ради без припинення повноважень депутата райради.

   Головою Локачинської районної ради сьомого скликання обрано Мазурка Володимира Максимовича.


Читати далі...

Відбулася тридцята позачергова сесія Локачинської районної ради сьомого скликання

06.09.2018

4 вересня 2018 року відбулася тридцята позачергова сесія Локачинської  районної ради сьомого скликання на якій розглянуто питання:

1. Про передачу залишків коштів на фінансування Марковичівського дошкільного навчального закладу в сумі 74316 грн.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2017 року №25/2 «Про районний бюджет на 2018 рік».

3. Про затвердження технічної документаії по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 0,8834 га на території Дорогиничівської сільської ради.

4. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 5,9058 га на території Замличівської сільської ради.

5. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 24,0000 га на території Озютичівської сільської ради.

6. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 45,5972 га на території Холопичівської сільської ради.

7. Про  затвердження передавального акту матеріальних цінностей ЗОШ  І ступеня с.Дорогиничі до опорного навчального закладу «Навчально-виховний комплекс «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія».

 8. Про надання дозволу на списання гаража сектору культури РДА.

9. Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Локачинський районний  інклюзивно-ресурсного центр».

10. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Локачинського району» загиблим (померлим) учасникам бойових дій, що брали участь в

антитерористичній операції і операції Об’єднаних сил.

11.  Про надання дозволу Локачинській ЦРЛ на  укладення договору оренди з ДУ «Волинський обласний лабораторний центр» МОЗ України.

 12. Про дострокове припинення повноважень голови районної ради Ковальчука Б.В.

 13. Про обрання тимчасової президії тридцятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

  14. Про обрання тимчасової лічильної комісії по виборах голови районної ради.

  15. Про затвердження протоколу лічильної комісії №1.

  16. Про обрання голови районної ради.

  17. Різне.

Рішення "Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Локачинський районний  інклюзивно-ресурсного центр» не прийнято.

Взято до відома заяву голови ради Ковальчука Б.В. про дострокове припинення повноважень голови районної ради без припинення повноважень депутата райради. Новим головою Локачинської районної обрано Мазурка Володимира Максимовича.

З усіх інших питань прийнято відповідні рішення.

В роботі сесії взяв участь депутат Волинської обласної ради Скопюк М.Я.

 


Читати далі...

Відбулося засідання "бюджетної" комісії

31.08.2018

   31.08.2018 року відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності на якому розглянуто питання:

             1. Про дозвіл на списання гаража сектору культури РДА.          

          2. Про внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2017 року №25/2 «Про районний бюджет на 2018 рік».       

          3. Про технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 0,8834 га на території Дорогиничівської сільської ради.              

            4. Про технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 5,9058 га на території Замличівської сільської ради.                 

            5. Про технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 24,0000 га на території Озютичівської сільської ради.       


Читати далі...

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»