Новини


Відбулася сесія районної ради

15.03.2019

14 березня 2019 року відбулася тридцять четверта сесія районної ради, на якій депутати розглянули наступні питання:

1. Про зміни в складі депутатського корпусу Локачинської районної ради сьомого скликання.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 16.12.2015 року № 2/4 «Про затвердження Положення про постійні комісії районної ради та утворення постійних комісій».


Читати далі...

Вітання

07.03.2019

Шановні жінки!

 

Щиро вітаю Вас із найпрекраснішим святом весни - Міжнародним жіночим днем 8 березня!

   

Від усієї душі бажаю Вам міцного здоров'я, безмежного щастя і тільки позитивних емоцій. Нехай теплі посмішки та люблячі очі всіх рідних і близьких людей радують серце. А  удача й любов нехай ідуть поруч все довге і світле життя.

 

З повагою,

Голова Локачинської районної ради Володимир Мазурок

 


Читати далі...

Відбулося засідання "бюджетної" комісії

07.03.2019

6 березня 2019 року відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності, на якому розглянуто питання:

1.  Звіт головного лікаря КНП «Локачинська центральна районна лікарня»


Читати далі...

Депутати обговорили питання соціально-економічного розвитку району

07.03.2019

    5 березня 2019 року голова районної ради Мазурок В.М. і члени постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку району заслухали і обговорили звіт голови Локачинської районної державної адміністрації В.Ф.Дудечка про виконання районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень за 2018 рік., інформацію начальника Локачинської ДПІ Вол.-Волинського управління ГУ ДФС у Волинській області Федіної Н.М. щодо внесення змін до Програми покращення функціонування Локачинського відділення Вол.-Волинської ОДПІ ГУ ДФС у  Волинській області на 2018-2019 роки, інформацію начальника відділу освіти молоді та спорту РДА Комара О.С.  про районну соціальну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2019-2020 роки    та   звернення депутатського корпусу Скадовської районної ради Херсонської області щодо перспективи організації надання первинної медичної допомоги мешканцям малочисельних сіл у зв’язку з проведенням медичної реформи.

       Рішення коміїсії не прийняті в зв’язку з відсутністю кворуму.


Читати далі...

Засідання Координаційної ради

08.02.2019

7 лютого 2019 року під головуванням голови районної ради Мазурка В.М. відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування. Члени Координаційної ради спільно з начальником Вол.Волинського управління ГУ ДФС у Волинській області Демосюком С.О., начальником Локачинського ДПІ Вол.Волинського управління ГУ ДФС у Волинській області Фєдіною Н.М., начальником відділу  адміністрування податків і зборів фізичних осіб Вол.Волинського управління ГУ ДФС у Волинській області Войтович Л.В. та заступником начальника відділу адміністрування податків і зборів юридичних осіб Вол.Волинського управління ГУ ДФС у Волинській області Селещук І.В., начальником Локачинського відділу міжрайонного управління у Горохівському та Локачинському районах головного управління Держгеокадастру у Волинській області Туреликом С.О.,  начальником  відділу агропромислового  розвитку РДА Дмитришин Я.О. обговорили питання удосконалення бюджетного процесу, організацію роботи по наповненню місцевих бюджетів в 2019 році та забезпечення фінансових основ органів місцевого самоврядування району.


Читати далі...

Вітання

22.01.2019

Шановні земляки!

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято — День соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів - урочисте проголошено злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Ті події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї. У розмаїті жовто-синіх знамен 22 січня 1990 року наші сучасники поєднали живим ланцюгом злуки Схід і Захід України. Вірю, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети — побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Сердечно бажаю вам, шановні земляки, міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

 

Голова ради                                                                          Володимир Мазурок

 


Читати далі...

Інформація

18.01.2019

 

ЛОКАЧИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР

Філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області

 

Начальник сектору

 

 

Контактні дані:

 

Гергеша Ірина Володимирівна, майор внутрішньої служби

_______________________________________________________

поштова адреса: вул. Миру, 14, смт. Локачі, 45500

тел.: 097-696-75-20

електронна скринька:  vl8_probation@ukr.net

Графік роботи:

понеділок – четвер: 09:00 – 18:00

п’ятниця: 09:00 – 16:45

обідня перерва: 13:00 – 13:45

вихідний: субота, неділя

 


Читати далі...

Інформація

09.01.2019

Локачинський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на військову службу за контрактом на посади солдатського, сержантського та офіцерського складу до Збройних Сил України.

Щодо термінів контракту

Для громадян України, які вперше приймаються на військову службу за контрактом, встановлюються такі строки військової служби: - строком на від 3 до 10 років.


Читати далі...

Вітання

28.12.2018

Шановні жителі району!

 

Щиро вітаю Вас з Новим 2019 роком та світлим і радісним Різдвом Христовим!

Нехай ці свята увійдуть у Ваш дім з миром, щастям, світлою надією і впевненістю на краще майбутнє, а Ваша праця приносить радість і достаток.

     Міцного здоров’я Вам, злагоди, родинного затишку і тепла. Нехай Різдво Христове наповнить Ваші серця духовною радістю, миром і любов’ю на довгі літа, а Новий рік стане світанком добрих справ і починань на благо України.

       Веселих свят та успішного Нового року!

 

З повагою

Голова районної ради                                      Володимир Мазурок

 

   


Читати далі...

Відбулася тридцять третя позачергова сесія районної ради

21.12.2018

21 грудня 2018 року відбулася тридцять третя позачергова сесія районної ради, на якій розглянуто питання:

1.  Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 0,5 га на території Озютичівської сільської ради.                        

2. Про внесення змін до структури та чисельності виконавчого  апарату районної ради.


Читати далі...

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»