Новини


Звернення Локачинської районної організації Товариства Червоного Хреста України

17.04.2018

 

Шановні локачани!

В районі з 1 по 30 квітня цього року проходить

Всеукраїнський Місяць Червоного Хреста під гаслом «100 років милосердя»

Квітень 2018 року є особливим для Червоного Хреста, адже 18 квітня Товариство Червоного Хреста України – найпотужніша в країні гуманітарна організація, відзначає 100-річний ювілей діяльності. Дата 18 квітня 1918 року – день утворення Товариства – внесена до переліку пам’ятних дат та ювілеїв, відповідно до Постанови Верховної Ради України від 8 лютого 2018 року.

Мета Місяця Червоного Хреста – привернути увагу суспільства до проблем вразливих категорій населення: внутрішньо переміщених осіб, самотніх непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних та неповних сімей, дітей-сиріт, хворих на ВІЛ/СНІД або туберкульоз, а також сформувати громадську думку на користь милосердя.

 


Читати далі...

Вітання

06.04.2018

Дорогі земляки!

 Від усього серця щиро вітаю Вас із найсвітлішим весняним святом — Великоднем!

   Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Направимо ж наші помисли і молитви на добрі справи,   відродження Української Нації  і ствердження Української Держави.

   Вітаючи з світлим Воскресінням Христовим, щиро бажаю усім  добра, радості, благополуччя, миру і спокою в душі, Божого благословення.

Христос Воскрес!

Воістину воскрес!

 

Голова районної ради

Борис Ковальчук

 


Читати далі...

Публічний звіт директора Володимир-Волинського місцевого центру з надання БВПД та Локачинського бюро правової допомоги

30.03.2018

22 березня 2018 року відбувся публічний звіт директора за підсумками діяльності Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Локачинського бюро правової допомоги перед громадою Локачинського району.

   У звіті директора Наталії Смолярчук була подана статистична інформація щодо основних напрямків діяльності Центру та Бюро. Зокрема, протягом 2017 року до місцевого центру надійшло 6716 звернень громадян, в тому числі до Локачинського бюро – 741 звернення, за всіма зверненнями громадяни отримали правову допомогу.

  Директор місцевого центру наголосила на тому, що місцевим центром та бюро правової допомоги активно реалізовується правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», основне завдання якого є підвищення рівня знань українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності захищати свої права.

 


Читати далі...

Відбулася двадцять сьома сесія районної ради

23.03.2018

22 березня 2018 року відбулася двадцять сьома сесія Локачинської районної ради сьомого скликання з порядком денним:

 

1. Про звіт директора комунального підприємства «Локачинський будпроект» Мацик Т.О.  про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна підприємства за 2017 рік.


Читати далі...

Відбулося засідання постійної комісії

21.03.2018

      20 березня 2018 року  відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку районної ради з порядком денним:

1. Про технічну  документацію по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 0,2483 га на території Дорогиничівської сільської ради.                   

2. Про технічну  документацію по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 1,2977 га на території Дорогиничівської сільської ради.


Читати далі...

Відбулося засідання "бюджетної" комісії

16.03.2018

15 березня 2018 року відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності з порядком денним:

1. Про встановлення пільги по сплаті орендної плати для Локачинської районної організації Товариства Червоного Хреста України.          


Читати далі...

Відбулося засідання постійної комісії

06.03.2018

    5 березня 2018 року відбулося засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, дотримання законності, правопорядку, прав людини та  соціального захисту населення з порядком денним:                                                                                      


Читати далі...

ВІдбулася двадцять шоста позачергова сесія районної ради

05.03.2018

     5 березня 2018 року відбулася двадцять шоста позачергова сесія районної ради з таким порядком денним:

1. Про звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік.    

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2017 року №25/2  «Про районний бюджет на 2018 рік».                  


Читати далі...

Відбулося засідання "бюджетної комісії"

05.03.2018

      5 березня 2018 року відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності  з таким порядком денним:

1. Про звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік.  


Читати далі...

Відбулося засідання Координаційної ради

22.02.2018

20 лютого 2018 року відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради з порядком денним:


Читати далі...

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»