Новини


Вітання

27.12.2019

Шановні земляки!

Прийміть щирі вітання з Новим Роком та Різдвом Христовим!

В ці світлі дні любов та віра зігрівають наші серця, даруючи нам сподівання на здійснення мрій та бажань. Труднощі та проблеми, що були в році минулому, лише дозволили нам завершити його дорослішими та мудрішими, новою мірою осягнути ціну миру та спокою.

Вступаючи в новий рік, ми відкриваємо нову сторінку у своєму життєписі. І якою вона буде, великою мірою залежить і від нас самих. Тож наповнюйте своє життя лише теплими, добрими словами і вчинками, зробіть його чистішим та радіснішим.

Сподіваюсь, що коли різдвяна ніч блисне зірками, у ваших серцях запанує радість і надія на мир, злагоду і добробут на прийдешній рік.

Бажаю, щоб цей рік приніс Україні мир, а нам – міцне здоров’я, поповнення в родинах, щедрі врожаї на наші городи й ниви та гарні приплоди в господарствах. Хай в прийдешньому році всі ми станемо щасливішими, добрішими та уважнішими до рідних і близьких.

Зустріньтеся із радісним дивом у світле свято Різдва Христового.

Христос Рождається!

Славімо Його!

З повагою, 

голова ради                                                                          Володимир Мазурок


Читати далі...

Відбулася сесія районної ради

18.12.2019

17 грудня відбулася чергова тридцять сьома сесії Локачинської районної ради сьомого скликання, на пленарному засіданні якого депутати розглянули наступні питання:

1. Про продовження терміну дії Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення та заслуги перед Локачинським

районом на 2018-2019 роки на 2020 рік

2. Про безоплатну передачу адмінприміщення на баланс Локачинської районної ради


Читати далі...

Засідання комісії

18.12.2019

Відбулося засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, дотримання законності, правопорядку, прав людини та  соціального захисту населення з таким порядком денним:

1. Про районний бюджет на 2020 рік

2. Про дотримання Порядку надання одноразової грошової матеріальної допомоги мало захищеним громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

3. Про затвердження плану роботи районної ради на І півріччя 2020 року


Читати далі...

Засідання комісії

12.12.2019

Відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку району, на якому розглянуто такі питання:        

1. Про районний бюджет на 2020 рік

2. Про делегування представників до госпітальної ради Нововолинського госпітального округу


Читати далі...

Засідання "бюджетної" комісії

11.12.2019

Відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності , на якому розглянуто такі питання:

1. Про зміну структури КНП «Локачинська ЦРЛ» Локачинської районної ради.


Читати далі...

Вітання

06.12.2019

Шановні депутати районної, селищної, сільських рад, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Щиросердечно вітаю Вас усіх з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Це свято важливе для нас усіх, бо саме через місцеве самоврядування територіальні громади можуть самостійно реалізовувати свої інтереси. Саме ця інституція визнана більшістю демократичних країн світу найвагомішою складовою стабільного розвитку і втілення реального народовладдя.

Хочеться, щоб сьогоднішнє свято об’єднало нас усіх у спільному бажанні зробити наші села і селище багатими та самодостатніми.

Щиро дякую Вам за самовіддану працю та бажаю міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і добробуту, життєвих удач, енергії, успіхів у високому служінні громаді та Україні.

Нехай найбільшою нагородою за Вашу працю буде людська вдячність та повага односельчан.

 

З повагою

голова Локачинської районної ради Володимир Мазурок


Читати далі...

Інформація

14.11.2019

Локачинський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на військову службу за контрактом на посади солдатського, сержантського та офіцерського складу до Збройних Сил України.

Щодо термінів контракту


Читати далі...

Вітання з Днем захисника України

10.10.2019

Шановні земляки!

14 жовтня  Україна відзначає два славетних свята –  День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.  Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір – це заступниця і покровителька наших козаків.

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

З нагоди свята вітаю усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаю успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Сердечно вітаю ветеранів, учасників бойових дій та АТО, військовослужбовців, воїнів запасу, батьків та матерів солдатів та зичу міцного здоров'я, добра, щастя, миру,  злагоди Вам та Вашим родинам.

З повагою, 

голова Локачинської районної ради                                             В.М. Мазурок


Читати далі...

Вітання

04.10.2019

Шановні педагоги!

Щиро вітаю вас із Днем працівників освіти – святом скромних, але достойних людей, святом добра, мудрості та любові.

Ваше натхнення та щоденна праця освітян сьогодні – це наші сім’ї, наш край, наша держава у майбутньому. Ви даєте знання дітям, навчаєте пізнавати нове, пам’ятаєте про те, якого ми роду і яка наша історія.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, злагоди, терпіння, великих творчих успіхів, невичерпної наснаги, талановитих та вдячних вихованців.

Нехай Господь дарує Вам людську повагу, багато радісних днів і довгих щасливих років життя.

З повагою,

голова районної ради                                           В.М. Мазурок


Читати далі...

Відбулося засідання Координаційної ради

26.09.2019

    24 вересня 2019 року відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування  при голові районної ради, на якій розглянуто питання:

1.  Про організацію заготівлі картоплі та овочів для лікувальних установ.


Читати далі...

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»