Новини | Локачинська районна рада - офіційний сайт

Новини


Конкурс на посаду директора

27.07.2018

Відділ освіти, молоді та спорту Локачинської РДА оголошує конкурс на зайняття посади директора Локачинського районного інклюзивно-ресурсного центру.

 

Вимоги до кандидатів на посаду:  вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія», стаж роботи за фахом не менше 5 років


Читати далі...

ІІІ Всеукраїнський фестиваль "Аристократична Україна"

23.07.2018

З метою відродження  національних традицій України, розвитку культурної дипломатії між етносами й національними меншинам, що вважають своєю батьківщиною Україну та представниками народів, що проживають на території України 28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться третій Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів – етнофешншоу «Аристократична Україна».


Читати далі...

Інформація Державногого підприємства "Українське державне аерогеодезичне підприємство"

13.07.2018

Держане підприємство «Українське державне аерогеодезичне підприємство» пропонує свої послуги з розробки проектів землеустрою зі встановлення меж населених пунктів, а також схем землеустрою та техніко- економічних обґрунтувань використання і охорони земель населених пунктів.


Читати далі...

Відбулося пленарне заідання чергової сесії районної ради

12.07.2018

11.07.2018 року відбулося пленарне засідання двадцять дев’ятої сесії Локачинської районної ради з наступним порядком денним:

1.Про стан підготовки закладів бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період.


Читати далі...

Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України проводить прийом на навчання

06.07.2018

   Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України (далі - Інститут), проводить прийом на навчання за кошти Національного агентства України з питань державної служби: освітній ступінь магістра, спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування», заочна форма навчання. Термін навчання - 2,5роки.

   Навчання на заочній формі передбачає дві настаново - заліково - зкземенаційні сесії на рік по 20 днів, загальною тривалістю 40 днів на рік. На цей час працівникам надаються додаткові оплачувані відпустки згідно ст. 216 КЗпПУ.

 


Читати далі...

Відбулося засідання "бюджетної" комісії

05.07.2018

 05.07.2018 відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності з порядком денним:

  1. Про внесення змін до цільової Програми мобілізаційної підготовки місцевого значення  та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2014 – 2018 роки.                    
  2. Про розгляд клопотань про виділення коштів.       

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2017 року №25/2 «Про районний бюджет на 2018 рік».

 


Читати далі...

Відбулося спільне засідання постійних комісій

04.07.2018

04.07.2018 року відбулося спільне засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку району та постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, дотримання законності, правопорядку, прав людини та соціального захисту населення з  порядком денним:

 

1. Про Програму підтримки епізоотичного благополуччя, проведення лабораторно-діагностичних досліджень у сфері ветеринарної медицини у Локачинському районі на 2018-2020 роки.

  1. Про стан підготовки закладів бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період.                                                                                                                                                 

3. Про Статут, положення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Локачинський районний інклюзивно-ресурсний центр».


Читати далі...

Навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування

02.07.2018

 

Міністерство освіти і науки України

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ
ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Луцька філія

 

   Тернопільський національний економічний університет на базі Луцької філії проводить навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за освітнім ступенем «магістр» за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» (раніше «Державна служба»).

Навчання здійснюється за державним замовленням.

Форма навчання заочна.

Умови навчання та перелік необхідних для вступу документів приведено у додатку 1.

Прийом документів та здача вступних випробувань буде проводитись в Луцькій філії ТНЕУ за адресою: м. Луцьк, просп. Відродження 24, приймальна комісія (приміщення Навчально-методичного центру профспілок).

Телефони для довідок: (0332) 75-14-01 - факс

(0332) 77-17-41

 (050)2016822

 (068)6826401

  При необхідності підготовки магістрів за вказаною спеціальністю просимо Вас заповнити таблицю за формою приведеною у додатку 2 та надіслати за нашою електронною адресою: TNU@ukr.net.

 


Читати далі...

Вітання з Днем Конституції України

27.06.2018

Шановні земляки!

Щиро вітаю Вас із визначним державним святом - Днем Конституції України. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Зі святом вас, дорогі друзі! З Днем Конституції України!

 

З повагою

 Голова Локачинської районної ради               Борис Ковальчук

 


Читати далі...

День вишиванки

23.05.2018

           28 сесія Локачинської районної ради, яка відбулась 17 травня,  співпала з днем вишиванки. Депутати районної ради після закінчення сесійного засідання зробили колективну світлину на сходах адміністративної будівлі.Читати далі...

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»