Новини


Відбулося засідання "бюджетної" комісії

18.12.2018

17 грудня 2018 року відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності з порядком денним:


Читати далі...

Вітання

07.12.2018

Шановні депутати районної, селищної, сільських рад всіх скликань, селищний та сільські голови, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

 

Щиросердно вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Завдячуючи Вашій активності та ініціативі, у спільній співпраці представницької та виконавчої гілок влади та при активному співробітництву органів місцевого самоврядування досягнуто немало позитивних показників в соціально-економічному розвитку території району та зроблено багато добрих справ для покращення життя жителів району.

Тож з нагоди Дня місцевого самоврядування висловлюю щиру подяку усім, хто невтомно працює і працював задля блага територіальної громади району та області і процвітання нашої держави України.

Бажаю всім міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди в ваших колективах і родинах.

Нехай щира людська вдячність та повага будуть найбільшою нагородою за Вашу працю і творчий неспокій, а любов та підтримка близьких людей зігріває Ваше серце і в будні і в свято.

З повагою

Голова Локачинської районної ради Володимир Мазурок.

 


Читати далі...

Відбулося перше пленарне засідання тридцять другої сесії районної ради

07.12.2018

 6 грудня 2018 року відбулося перше пленарне засідання тридцять другої сесії районної ради, на якому розглянуто питання:

1. Про Звернення депутатів Локачинської районної ради до жителів  сіл та селища Локачинського району щодо рішення синоду  Вселенського Патріархату про ухвалення тексту Томосу про автокефалію православній церкві в Україні.                       


Читати далі...

Відбулося засідання "бюджетної" комісії

06.12.2018

     4 грудня 2018 року відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності, на якому розглянуто цільову Програму мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов'язаних із виконанням військового обов'язку, призовом громадян України на строкову військову службу, військову службу за контрактом до лав Збройних Сил України та інших військових формувань, надання шефської допомоги військовим частинам, підрозділам територі
Читати далі...

Протоколи засідань конкурсної комісії

04.12.2018

Протоколи засідань конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Привітненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.


Читати далі...

Відеофіксація засідання конкурсної комісії на посаду директора ЗОШ І-ІІІ ст. с. Привітне

30.11.2018

https://youtu.be/IKpB7oetubk


Читати далі...

Відбулося засідання постійної комісії

30.11.2018

30 листопада 2018 року  відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку  району, на якому розглянуто питання:

1. Про обрання секретаря постійної комісії.                 

2. Про  хід  виконання  районної  Програми  «Питна вода»  на 2006-2020 роки.                


Читати далі...

Конкурсний відбір на посаду директора ЗОШ І-ІІІ ст. с. Привітне

27.11.2018

    Перелік осіб, які допущені  до участі у конкурсному відборі на  посаду директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Привітне Локачинського району   Волинської  області :

   1. КОНДРАТЮК Любов Стахівна, вчитель загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Привітне, виконуюча обов’язки директора даної школи.

 

Конкурсний відбір  на посаду директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Привітне буде проведено 29 листопада 2018 року о 10 год за адресою : смт Локачі,  вул.Героїв Майдану, 38  в приміщенні відділу освіти молоді та спорту Локачинської  районної державної адміністрації.

 


Читати далі...

Перелік питань, зразок ситуаційного завдання, критерії оцінювання на посаду керівника закладу загальної середньої освіти

16.11.2018

Перелік тестових питань та зразок ситуаційного завдання

конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Локачинського району

 


Читати далі...

Навчання депутатів

16.11.2018

15 листопада 2018 року відбулося навчання депутатів Локачинської районної ради, на якому начальник управління фінансів райдержадміністрації Попович В.Г. та головний державний інспектор Вол.-Волинського управління ДФС у Волинській області Поліщук Н.Л. розповіли про формування дохідної та видаткової частини місцевих бюджетів в 2019 році. Головний спеціаліст загального відділу з питань юридичного забезпечення діяльності ради Дацюк О.Р.
Читати далі...

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»