Новини


Вітання з Днем Конституції України

27.06.2017

   

 Дорогі земляки! Щиро вітаю Вас з державним святом-Днем Конституції! Від усього серця бажаю вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у Ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

Зі святом вас, дорогі друзі!

   З повагою

   Голова ради                                                 Борис Ковальчук

 


Читати далі...

Як розподіл доходів від видобутку нафти і газу сприятиме розвитку місцевих громад Локачинського району

26.06.2017

У четвер 22 червня 2017 року у смт. Локачі, Локачинського району Волинської області відбувся круглий стіл на тему: «Ініціатива Прозорості Видобувних Галузей у Волинській області. Як розподіл доходів від видобутку нафти і газу сприятиме розвитку місцевих громад Локачинського району».


Читати далі...

ВІдбулася сімнадцята сесія районної ради

23.06.2017

     22 червня 2017 року відбулася сімнадцята сесія Локачинської районної ради сьомого скликання, на якій розглянуто питання:


Читати далі...

Відбулося засідання " бюджетної" комісії

20.06.2017

20 червня 2017 року відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності, на якому розглянуто питання:

1. Про Положення про порядок використання шкільних автобусів.


Читати далі...

22-25 червня 2017 року в м. Скадовську відбудеться Всеукраїнська Колосіада присвячена Дню Конституції України

15.06.2017

   Волинська обласна рада ВФСТ "Колос" АПК України інформує, що 22-25 червня 2017 року в м. Скадовську відбудеться Всеукраїнська Колосіада серед голів об'єднаних територіальних громад сіл і селищ, сільських, селищних голів і старост, присвячена Дню Конституції України.

 


Читати далі...

Одержання професійної освіти дітьми з фізичними обмеженнями

15.06.2017

УМОВИ ПРИЙОМУ

ДО ЖИТОМИРСЬКОГО ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА – ІНТЕРНАТУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

НА 2017-2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ (БЕЗКОШТОВНО).

До ВИЩОГО професійного училища-інтернату приймаються особи віком від 15 до 45 років, що мають інвалідність, стан здоров’я яких дозволяє навчатись та працювати за обраною професією. Вище професійне училище - інтернат здійснює підготовку кваліфікованих робітників з професій:

 


Читати далі...

Відбулося засідання постійної комісії

13.06.2017

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку району. Депутати заслухали звіт голови Локачинської райдержадміністрації Дудечка В.Ф. про виконання делегованих районною радою повноважень районній державній адміністрації у 2016 році, ознайомилися з ходом виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2016-2017 роки та Регіональної програми розвитку земельних відносин у Локачинському районі Волинської області на 2011-2016 роки. Члени комісії розглянули Програму поводження з твердими побутовими відходами в Локачинському районі на 2017-2020 роки, Порядок надання та використання коштів, передбачених у районному бюджеті на підтримку та розвиток особистих селянських господарств у 2017 році, Порядок надання та використання коштів районного бюджету на часткове здешевлення вартості штучного осіменіння корів та телиць в особистих селянських господарствах на 2017 рік.


Читати далі...

Конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування"

09.06.2017

Мінінрегіон оголосив проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.

Метою Конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик за темами:

Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування.

Практики розвитку регіонів та громад, засновані на власних стратегіях та ресурсах.

Співробітництво територіальних громад.

До участі в Конкурсі 2017 року приймаються заявки про практики, реалізовані у період із 2015 до 2016 року, під час впровадження яких отримано позитивні результати.


Читати далі...

Презентація вишиваної карти україни

01.06.2017

Працівники виконавчого апарату районної ради на чолі з головою рвйонної ради Борисом Ковальчуком взяли участь у презентації вишиваної карти України, організованої управлінням Державної казначейської служби України у Локачинському районі.

 


Читати далі...

Вітаємо гостей сайту з Днем вишиванки

18.05.2017


Читати далі...

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»