Новини


Інформація

14.11.2019

Локачинський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на військову службу за контрактом на посади солдатського, сержантського та офіцерського складу до Збройних Сил України.

Щодо термінів контракту


Читати далі...

Вітання з Днем захисника України

10.10.2019

Шановні земляки!

14 жовтня  Україна відзначає два славетних свята –  День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.  Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір – це заступниця і покровителька наших козаків.

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

З нагоди свята вітаю усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаю успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Сердечно вітаю ветеранів, учасників бойових дій та АТО, військовослужбовців, воїнів запасу, батьків та матерів солдатів та зичу міцного здоров'я, добра, щастя, миру,  злагоди Вам та Вашим родинам.

З повагою, 

голова Локачинської районної ради                                             В.М. Мазурок


Читати далі...

Вітання

04.10.2019

Шановні педагоги!

Щиро вітаю вас із Днем працівників освіти – святом скромних, але достойних людей, святом добра, мудрості та любові.

Ваше натхнення та щоденна праця освітян сьогодні – це наші сім’ї, наш край, наша держава у майбутньому. Ви даєте знання дітям, навчаєте пізнавати нове, пам’ятаєте про те, якого ми роду і яка наша історія.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, злагоди, терпіння, великих творчих успіхів, невичерпної наснаги, талановитих та вдячних вихованців.

Нехай Господь дарує Вам людську повагу, багато радісних днів і довгих щасливих років життя.

З повагою,

голова районної ради                                           В.М. Мазурок


Читати далі...

Відбулося засідання Координаційної ради

26.09.2019

    24 вересня 2019 року відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування  при голові районної ради, на якій розглянуто питання:

1.  Про організацію заготівлі картоплі та овочів для лікувальних установ.


Читати далі...

Відбулася тридцять шоста сесія

20.09.2019

Відбулася тридцять шоста сесія районної ради з таким порядком денним:

1. Про стан підготовки закладів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

2. Про звіт тимчасової контрольної комісії районної ради з комплексного вивчення організації роботи та здійснення аналізу ефективності використання бюджетних коштів КНП «Локачинська центральна районна лікарня».

3. Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення реалізації


Читати далі...

Відбулося засідання постійної комісії

20.09.2019

   19 вересня 2019 року відбулося засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, дотримання законності, правопорядку, прав людини та соціального захисту населення, на якому розглянуто список присяжних для здійснення правосуддя районним судом.

       В роботі комісії взяв участь голова районної ради Володимир Мазурок.

 


Читати далі...

Засідання комісії

18.09.2019

17 вересня 2019 року відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку району з наступним порядком денним:

1. Про стан підготовки закладів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період.

2. Про розгляд звіту та пропозицій тимчасової контрольної комісії районної ради з комплексного вивчення організації роботи та здійснення аналізу ефективності використання бюджетних коштів КНП «Локачинська центральна районна лікарня».


Читати далі...

Відбулося засідання "бюджетної" комісії

16.09.2019

13 вересня 2019 року відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності, на якому розглянуто питання:

1. Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення реалізації

Локачинською районною державною адміністрацією делегованих Локачинською районною радою повноважень на 2019 рік.         


Читати далі...

Вітання

22.08.2019

Шановні краяни!

Вітаю Вас з великим загальнонаціональним святом – Днем незалежності України!

   Нехай почуття любові до рідної землі, відповідальності за долю своєї Вітчизни додає усім нам витримки й взаєморозуміння, щирості й доброзичливості, мудрості й наснаги та надихає всіх нас на вагомі справи в ім’я добробуту і щастя народу України.

   У цей святковий день зичу Вам доброго здоров’я, миру, злагоди, впевненості в майбутньому, успіхів і плідної праці на благо нашої незалежної держави.

 

З повагою

Голова Локачинської районної ради            Володимир Мазурок

 


Читати далі...

Вітання

27.06.2019

Шановні краяни!

Щиро вітаю Вас із  державним святом – Днем Конституції України.

   Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

  Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави. Давайте  разом створювати нову європейську державу.

  Від усієї душі зичу Вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

 

З повагою

Голова районної ради                                             В.М. Мазурок

 


Читати далі...

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»