До уваги громадян щодо залучення резервістів Збройних Сил України на навчальні збори!

До уваги громадян

щодо залучення резервістів Збройних Сил України на навчальні збори!

За планами  підготовки Збройних Сил України, у першому кварталі 2017 року триватиме підготовка резервістів першої черги.

         Зокрема, з 17 січня і до кінця травня на базі п’яти військових частин відбудуться навчальні збори резервістів першої черги. Кожен з етапів зборів триватиме по 30 діб.

         Зазначимо, що у 2016 році аналогічний вишкіл волиняни-резервісти здобули у навчальних центрах на теренах Рівненської та Львівської областей, тому хочемо акцентувати увагу на те, що в 2017 році не залучатимуться на збори ті, хто пройшов їх минулого року.

         Мета зборів комплексна, починаючи від вдосконалення індивідуальних навичок резервістів з урахуванням сучасної специфіки виконання армійськими підрозділами завдань, до бойового злагодження в складі свого підрозділу та військової частини.

         Зараз військовими комісаріатами Волинської області здійснюються заходи щодо оповіщення, виклику проходження медичного огляду усіх резервістів оперативного резерву першої черги.

         Наголошуємо на тому, що резервісту на час проведення зборів гарантується збереження робочого місця, державне страхування, харчування, безкоштовне медичне забезпечення забезпечення. Йому компенсується середньомісячна зарплатня на підприємстві та виплачується грошова виплата за час підготовки ( від 4 800 до 6 400 грн.), добові за кожен день перебування у часитні, а ті, хто не працюють отримають мінімальну зарплату - 3 200.

         У підсумку, по закінченню зборів, резервістам виплачуватиметься від 5 000 до 7 000 грн., в залежності від військового звання та організована відправка до місць проживання.

За додатковою інформацією звертатися за адресою: Локачинський районний військовий комісаріат, смт. Локачі, вул. Героїв Майдану, 38. Тел.. 2-23-79.

 

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»