Публічний звіт директора Володимир-Волинського місцевого центру з надання БВПД та Локачинського бюро правової допомоги

22 березня 2018 року відбувся публічний звіт директора за підсумками діяльності Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Локачинського бюро правової допомоги перед громадою Локачинського району.

   У звіті директора Наталії Смолярчук була подана статистична інформація щодо основних напрямків діяльності Центру та Бюро. Зокрема, протягом 2017 року до місцевого центру надійшло 6716 звернень громадян, в тому числі до Локачинського бюро – 741 звернення, за всіма зверненнями громадяни отримали правову допомогу.

  Директор місцевого центру наголосила на тому, що місцевим центром та бюро правової допомоги активно реалізовується правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», основне завдання якого є підвищення рівня знань українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності захищати свої права.

 

Активно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з учнями та студентами, зокрема щодо боротьби з усіма формами насильства. З метою покращення доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги забезпечується робота мобільних та дистанційних пунктів консультування громадян, проводяться семінари для працівників юридичних служб органів виконавчої влади, державних підприємств, установ та організацій регіону.

  Директор місцевого центру наголосила на пріоритетних напрямках безоплатної правової допомоги на 2018 рік, подякувала за довіру і партнерство органам виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадським організаціям та звернулась до депутатів районної ради, сільських голів з клопотанням інформувати громадян про їх право на безоплатну правову допомогу.

  По закінченню заходу голова Локачинської районної ради Борис Ковальчук відмітив позитивні результати діяльності Локачинського бюро правової допомоги, подякував за спільну роботу та висловив надію на тісну співпрацю в подальшому.

  Довідково:
Володимир-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою:

м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька, 19, тел. (03342) 3-80-11,

е-mail: volodymyr-volynskyy.volyn@legalaid.lt.ua

 

Локачинське бюро правової допомоги знаходиться за адресою:

смт Локачі, вул. Героїв Майдану, 1, тел. (03374) 3-01-34,

е-mail: lokachynske@legalaid.lt.ua

 

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»