Служба за контрактом у Високомобільних десантних військах ЗСУ

«До уваги громадян Локачинського району!

 Запрошуємо на службу за контрактом у Високомобільних десантних військах Збройних Сил України!

Високомобільні десантні війська - високомобільний рід військ до складу якого входять аеромобільні та повітряно-десантні частини і підрозділи. Вони призначені для дій у тилу противника, дій у ході спецціальних, антитерористичних та миротворчих операцій і виконання завдань, які неможливо ефективно вирішити іншими силами та засобами.

Українські десантники традиційно вважаються елітними підрозділами армії, і неодноразово показували свій високий клас  і відвагу в українсько-російській  гібридній війні.  З 2015 року пішов процес зміни організаційної структури високомобільних десантних військ і розпочато переформування аеромобільних бригад в десантно-штурмові.

Високомобільні десантні війська перебувають у постійній бойовій готовності і є наймобільнішим родом військ, який спроможний виконувати будь-яке завдання в різних умов.

Локачинський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на військову службу за контрактом на посади солдатського, сержантського та офіцерського складу до Високомобільних десантних військ Збройних Сил України.

 При підписанні контракту:

- зберігається місце роботи та посада;

- не припиняється виплата пенсій на час проходження служби;

- 1 рік служби у ВДВ зараховується за 1,5 роки.

 

Щодо термінів контракту

Для громадян України, які вперше приймаються на військову службу за контрактом, встановлюються такі строки військової служби: на посади рядового складу - строком на 3 роки; на посади сержантського і старшинського складу - строком від 3 до 5 років; на посади офіцерського складу - строком на від 1 до 5 років.

          Щодо грошового забезпечення

          Рядовий склад отримує від 7000 тис.грн. і більше, сержантський склад - від 8000 тис.грн., офіцери - від 9500 тис.грн. Локачинською районною державною адміністрацією виплачується одноразова допомога в розмірі  5 тис.грн.

 

Щодо соціальних гарантій

Військовослужбовці мають право на безкоштовне здобуття вищої освіти без відриву від військової служби, безкоштовне медичне забезпечення, а також санаторно-курортне лікування. На сьогодні розроблено зміни до Закону України «Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» щодо виплати грошової компенсації за піднайом житла для осіб рядового, сержантського і старшинського складу.

Військовий нині отримує високе і гарантоване грошове забезпечення та соціальні гарантії.

 

За додатковою інформацією звертатися за адресою: Локачинський районний військовий комісаріат, смт. Локачі, вул. Героїв Майдану, 38. Тел.. 2-23-79».

ТВО військового комісара

Локачинського районного військового комісаріату

майор                                                    П.В.ВОЗНЮК

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»