Відбулася чергова тридцять перша сесія районної ради

18 жовтня 2018 року відбулася тридцять перша сесія районної ради з таким порядком денним: 

1. Про затвердження  Статуту комунальної установи «Локачинський районний  інклюзивно-ресурсного центр» в новій редакції.  

2. Про інформацію щодо результатів конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Локачинський районний інклюзивно-ресурсний центр».

3.Про затвердження Положення про конкурс та призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Локачинського району.

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2017 року №25/2 «Про районний бюджет на 2018 рік».

5. Про затвердження Програми профілактики рецидивної злочинності та правопорушень у Локачинському районі на 2018-2020 роки.

6. Про внесення доповнення до Комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Локачинському районі на 2016-2020 роки.

7. Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення реалізації Локачинською районною державною адміністрацією делегованих  Локачинською районною радою повноважень на 2018 рік.

8. Про виконання Комплексної Програми сприяння соціальній реабілітації дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями до 2018 року.

9. Про припинення діяльності (реорганізацію) Локачинської центральної районної лікарні шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Локачинська центральна районна лікарня».

10. Про надання дозволу Локачинській центральній районній лікарні на безоплатну передачу бензогенератора 15 ДПРЧ УДСНС України у Волинській обл.

11. Про надання дозволу Локачинській ЦРЛ на здачу в оренду фойє.                     

12. Про надання дозволу Локачинській РДА на здачу в оренду частини приміщення.

13. Про затвердження Передавального акта балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів комунального підприємства редакція Локачинської районної газети «Селянське життя» до правонаступника приватного підприємства «Редакція газети «Селянське життя».

14. Про передачу автомобіля УАЗ з балансу Локачинської районної ради на баланс відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

15. Про внесення змін у склад постійних комісій районної ради.

16. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради В.М.Мазурку.     

17. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, видані в міжсесійний період.

18. Про підтримку Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області до Кабінету Міністрів України щодо затвердження порядку  оформлення дозволу на видалення  дерев, кущів, газонів і квітників за межами населених пунктів (крім насаджень лісового фонду).

19. Різне.

У роботі сесії взяли участь депутат Волинської обласної ради Скопюк М.Я., заступник начальника управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА Соломіна Т.І. та заступник начальника відділу дошкільної, загальної середньої та вищої освіти управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА Корець А.Й.

З усіх питань прийнято відповідні рішення.

 

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»