Відбулася двадцять сьома сесія районної ради

22 березня 2018 року відбулася двадцять сьома сесія Локачинської районної ради сьомого скликання з порядком денним:

 

1. Про звіт директора комунального підприємства «Локачинський будпроект» Мацик Т.О.  про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна підприємства за 2017 рік.

2. Про звіт директора Локачинської централізованої бібліотечної системи Мариняк Л.Г. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна установи за 2017 рік.

3. Про звіт редактора Локачинської районної газети «Селянське життя» Романюк І.Б. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна підприємства за 2017 рік.  

4. Про продовження терміну дії Програми економічної підтримки Локачинської районної газети «Селянське життя» на 2016-2017 рік на 2018 рік.                

5.  Про звіт завідувача Трудовим архівом Локачинського району Остапчук О.І.  про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна установи за 2017 рік.

6. Про звіт директора Локачинського районного будинку культури Олексюк Н.С. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна установи за 2017 рік.

7. Про звіт директора Локачинської районної друкарні Костюка Є.П. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна підприємства за 2017 рік.  

8.  Про звіт головного лікаря  Локачинської центральної районної лікарні

Франчука О.Ф. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна установи за 2017 рік.       

9. Про звіт головного лікаря  КЗ «Локачинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Магновського В.А. за 2017 рік.

10. Про затвердження Програми покращення функціонування Локачинського відділення Володимир-Волинської об’єднаної державної  податкової інспекції Головного управління  державної фіскальної служби у Волинській  області на 2018 рік.                   

11. Про результати  діяльності Володимир-Волинської місцевої прокуратури на території Локачинського району за 2017 рік.

12. Про затвердження технічної  документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 0,2483 га на території Дорогиничівської сільської ради.                 

13. Про затвердження технічної  документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 1,2977 га на території Дорогиничівської сільської ради.

14. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 14,2 га на території Кисилинської сільської ради.

15. Про встановлення (зміну) меж населеного пункту  с.Кремеш Заячицівської сільської ради.

16. Про  безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл та селища Локачинського району у власність територіальної громади Затурцівської сільської ради.                            

17. Про встановлення пільги по сплаті орендної плати для Локачинської районної організації Товариства Червоного Хреста України.                 

18. Про передачу на балансовий облік об’єкту нерухомого майна сектору культури Локачинської РДА та надання дозволу на оренду.                   

19.  Про внесення змін до цільової Програми мобілізаційної підготовки

місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних сил України та інших військових формувань на 2014-2018 роки.        

20. Про виконання Програми фінансового забезпечення реалізації Локачинською РДА делегованих Локачинською районною радою повноважень за 2017 рік.           

21.  Про затвердження Програми фінансового забезпечення реалізації Локачинською районною державною адміністрацією делегованих  Локачинською районною радою повноважень на 2018 рік.

22. Про продовження терміну дії «Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення та заслуги перед Локачинським районом на 2016-2017 роки» на 2018-2019 роки.        

23. Про затвердження Програми  інформатизації  Локачинського району на 2018-2019 роки.              

24. Про внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2017 року №25/2 «Про районний бюджет на 2018 рік».           

25. Звіт голови районної ради Ковальчука Б.В. за 2017 рік.   

26. Про зміни в структурі і чисельності виконавчого апарату  районної ради.

27. Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний

центр» Локачинської районної ради.

28. Про використання революційного прапора ОУН на території Локачинського району.

29. Про підтримку звернення депутатів Маневицької районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо фінансування гарантованих державою пільг.       

30. Різне.

 

В роботі сесії взяв участь депутат обласної ради Скопюк М.Я.

 

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»