Відбулася п’ятнадцята сесія Локачинської районної ради сьомого скликання

30 березня 2017 року відбулася п’ятнадцята сесія Локачинської районної ради сьомого скликання на якій розглянуто питання:

                                                                                                 

1.  Про внесення змін до цільової Програми мобілізаційної підготовки

місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних сил України та інших військових формувань на 2014-2018 роки.

 2. Звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік.

 3. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 року №13/4  «Про районний бюджет на 2017 рік».

4. Звіт голови районної ради Ковальчука Б.В. за 2016 рік.     

5. Звіт директора комунального підприємства «Локачинський будпроект» Мацик Т.О.  про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна підприємства за 2016 рік.

6. Звіт редактора Локачинської районної газети «Селянське життя» Романюк І.Б. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна підприємства за 2016 рік.    

7. Звіт директора Локачинської районної друкарні Костюка Є.П. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна підприємства за 2016 рік.  

8.  Звіт головного лікаря  Локачинської центральної районної лікарні

Франчука О.Ф. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна установи за 2016 рік.

9.  Звіт завідувача Трудовим архівом Локачинського району Остапчук О.І.  про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна установи за 2016 рік

10. Звіт головного лікаря  КЗ «Локачинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Магновського В.А. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна установи за 2016 рік.

11. Про виконання програми соціального захисту населення Локачинського району на період 2014 - 2017 років за 2016 рік.

12. Про програму фінансової підтримки громадської організації «Локачинська районна організація воїнів АТО» на 2017 рік.

13. Про районну цільову соціальну Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки.

14. Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення реалізації Локачинською районною державною адміністрацією делегованих Локачинською районною радою повноважень на 2017 рік.

15. Про встановлення пільги по сплаті орендної плати для Локачинської районної організації Товариства Червоного Хреста України.         

16. Про ліквідацію бібліотек – філій сіл Дорогиничі і Войнин Локачинської районної ЦБС.

17. Про зміну структури Локачинської ЦРЛ.

18. Про надання дозволу КЗ «Локачинськнй РЦПМСД» на списання основних засобів.

19. Про надання дозволу КЗ «Локачинськнй РЦПМСД» на здачу в оренду майна.

20. Про звернення Ковельської районної ради до Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації  та якості» щодо введення в дію нового ДТСУ взамін ГОСТу 5542-87.

 21. Про рішення Волинської обласної ради щодо підтримки  рішення Луцької міської ради «Про визнання осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах бойових дій у період її проведення, бійцями-добровольцями антитерористичної операції».

  22. Різне.

З усіх питань прийнято відповідні рішення.

В роботі сесії взяли участь депутат Волинської обласної ради М.Я.Скопюк та перший заступник голови Локачинської РДА Н.В.Сафронова.

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»