Відбулася сесія районної ради

14 березня 2019 року відбулася тридцять четверта сесія районної ради, на якій депутати розглянули наступні питання:

1. Про зміни в складі депутатського корпусу Локачинської районної ради сьомого скликання.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 16.12.2015 року № 2/4 «Про затвердження Положення про постійні комісії районної ради та утворення постійних комісій».

3. Звіт директора комунального підприємства «Локачинський будпроект» Мацик Т.О. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна підприємства за 2018 рік.

4. Звіт директора Локачинської централізованої бібліотечної системи Мариняк Л.Г. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна установи за 2018 рік.

5. Звіт директора Локачинського районного будинку культури Олексюк Н.С. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна установи за 2018 рік.

6. Звіт директора Локачинської районної друкарні Костюка Є.П. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна підприємства за 2018 рік. 

7.  Звіт головного лікаря  КНП "Локачинська центральна районна лікарня" Франчука О.Ф. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна установи за 2018 рік. 

8. Звіт головного лікаря  КНП «Локачинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Магновського В.А. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна установи за 2018 рік.

9.  Звіт завідувача Об’єднаним трудовим архівом Локачинського району Остапчук О.І. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна установи за 2018 рік.

10. Про розгляд заяви завідувача Об’єднаного трудового архіву Локачинського району Остапчук О.І. про дострокове розірвання контракту.

11.  Про утворення комісії з інвентаризації активів та зобов’язань і прийому- передачі справ Об'єднаного трудового архіву Локачинського району.

12. Звіт голови Локачинської районної державної адміністрації В.Ф.Дудечка  про виконання районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень за 2018 рік.

13. Про виконання Програми фінансового забезпечення реалізації Локачинською районною державною адміністрацією делегованих Локачинською районною радою повноважень за 2018 рік.

14. Про затвердження Програми фінансового  забезпечення реалізації Локачинською районною державною адміністрацією делегованих Локачинською районною радою повноважень на 2019 рік.

15. Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування у Локачинському районі на 2019-2020 роки.

16. Про затвердження районної соціальної  Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2019-2020 роки.

17. Про внесення змін до Програми покращення функціонування Локачинського відділення Вол.-Волинської ОДПІ ГУ ДФС у  Волинській області на 2018-2019 роки.

18. Про безоплатну передачу майна спільної  власності територіальних громад сіл та селища Локачинського району  у власність територіальної громади Затурцівської сільської ради. 

19. Про звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік.

20. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 року №33/5 «Про районний бюджет на 2019 рік».

21. Про діяльність Володимир-Волинської місцевої прокуратури на території Локачинського району за 2018 рік.

22. Звіт про результати оперативно-службової діяльності Локачинського ВП Горохівського ВП ГУНП у Волинській області за 2018 рік.

23. Про підтримку звернення депутатського корпусу Скадовської районної ради Херсонської області щодо перспективи організації надання первинної медичної допомоги мешканцям малочисельних сіл у зв’язку з проведенням медичної реформи.  

24. Про безоплатну передачу цегли відділу освіти молоді та спорту Локачинської РДА від сектору культури Локачинської РДА.

25. Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл та селища Локачинського району  у власність територіальної громади Війницької сільської ради.

26. Різне.

З усіх питань прийнято відповідні рішення та підтримано депутатські запити Курбай Г.М. та Комар С.І. В роботі сесії взяв участь депутат обласної ради Скопюк М.Я. та перший заступник голови райдержадміністрації Сафронова Н.В.

 

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»