ВІдбулася сімнадцята сесія районної ради

     22 червня 2017 року відбулася сімнадцята сесія Локачинської районної ради сьомого скликання, на якій розглянуто питання:

1. Звіт голови Локачинської райдержадміністрації Дудечка В.Ф. про виконання делегованих районною радою повноважень районній державній адміністрації у 2016 році.

2. Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення реалізації Локачинською районною державною адміністрацією делегованих Локачинською районною радою повноважень на 2017 рік та затвердження Порядку використання коштів, передбачених на виконання заходів Програми.   

3. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2016-2017 роки.         

 4. Про затвердження Порядку надання та використання коштів, передбачених у районному бюджеті на підтримку та розвиток особистих селянських господарств у 2017 році.         

5. Про затвердження Порядку надання та використання коштів районного бюджету на часткове здешевлення вартості штучного осіменіння корів та телиць в особистих селянських господарствах на 2017 рік.         

 6. Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами  в Локачинському районі на 2017-2020 роки.

7. Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів.

8. Про внесення доповнень до Програми соціального захисту населення Локачинського району на період 2014 — 2017 років та затвердження Порядку відшкодування витрат за пільги з послуг зв’язку окремим категоріям громадян за рахунок коштів районного бюджету.         

9. Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених на виконання заходів Програми  здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів Національного архівного фонду на 2017-2019 роки на 2017 рік.       

10. Про зміну структури Локачинської ЦРЛ. 

11. Про зміну структури КЗ «Локачинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».         

12. Про встановлення (зміну) меж населеного пункту с.Кремеш.        13. Про виконання Регіональної програми розвитку земельних відносин у Локачинському районі Волинської області на 2011-2016 роки. 

14. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 0,0092 га на території Бубнівської сільської ради. 

15. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 0,0097 га на території Конюхівської сільської ради.

16. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 0,0099 га на території Шельвівської сільської ради.   

17. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 0,0120 га на території Затурцівської сільської ради.  

18. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 0,0120 га на території Кисилинської сільської ради.    

19. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 1,2896 га на території Бубнівської сільської ради.     

20. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 30,3600 га на території Привітненської сільської ради.        

21.  Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 0,6351 га на території Кисилинської сільської ради.   

22. Про звернення депутатської фракції Аграрної партії України у Горохівській районній раді Волинської області до Президента України Порошенка П.О., Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., народного депутата України Мартиняка С.В. щодо збереження ефективного та раціонального використання національного надбання-українських земель.                  

23. Про розгляд клопотання адміністрації Локачинської ЦРЛ  щодо відкриття додаткових рейсів автобусного сполучення до м.Вол.-Волинський.

24. Різне.

Депутати не підтримали пропозиції головного лікаря Локачинської ЦРЛ Франчука О.Ф. та головного лікаря  КЗ "Локачинський районний ЦПМСД"  Магновського В.А. щодо зміни структури цих закладів та відмовили управлінню соціального захисту населення РДА у внесенні доповнень до Програми соціального захисту населення.  З усіх інших питань прийнято відповідні рішення.

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»