Відбулася відеоселекторна нарада

 

 Голова райради Василь Демидюк взяв участь у обласній відеоселекторній нараді, яка відбулася за участю голови облради Володимира Войтовича та заступника голови облдержадміністрації Віталія Карпюка. Одним із важливих питань порядку денного було приведення до Великодніх свят у належний санітарний стан прилеглих територій підприємств, установ, організацій.
Віталій Карпюк наголосив, що більшість чиновників байдужі до чистоти території та рекомендував залучати до прибирання безробітних (як до оплачувальної громадської роботи). Начальник управління МНС в області Володимир Грушовінчук під час свого виступу наголосив на тому, що палити суху траву та рослинність не можна. За його словами, з настанням пожежонебезпечного періоду кількість пожеж в порівнянні з минулим роком зросла вдвічі і на сьогодні становить 465.
Ще одним важливим питанням, що було озвучене на відеоселекторній нараді, є освітлення усіх населених пунктів, які розташовані на дорозі «Луцьк-Володимир-Волинський». Роботи в цьому напрямку вже розпочаті. До Великодніх свят першим до електромережі підключать село Війниця. Фінансову допомогу, окрім благодійного фонду «Рідна Волинь», також нададуть волинські бізнесмени.
 
 
 

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»