Відбулося пленарне заідання чергової сесії районної ради

11.07.2018 року відбулося пленарне засідання двадцять дев’ятої сесії Локачинської районної ради з наступним порядком денним:

1.Про стан підготовки закладів бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період.

2. Про внесення змін до цільової Програми мобілізаційної підготовки місцевого значення  та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2014 – 2018 роки. 

3. Про внесення змін до Програми інформатизації Локачинського району на 2018-2019 роки.

4.  Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення реалізації Локачинською районною державною адміністрацією делегованих Локачинською районною радою повноважень на 2018 рік.

5. Про затвердження Програми підтримки молодих лікарів Локачинської центральної районної лікарні на 2018-2021 роки.

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2017 року №25/2 «Про районний бюджет на 2018 рік».

7. Про  затвердження районної комплексної Програми соціального захисту населення на період до 2021 року.

8. Про затвердження Програми підтримки епізоотичного благополуччя, проведення лабораторно-діагностичних досліджень у сфері ветеринарної медицини у Локачинському районі на 2018-2020 роки.  

9. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства "Локачинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги".

10. Про затвердження  передавального акта по реорганізації комунального закладу «Локачинський районний  центр первинної медико-санітарної  допомоги» шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Локачинський районний  центр первинної медико-санітарної  допомоги».

11. Про надання дозволу КНП «Локачинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на проведення робіт по реконструкції приміщення колишнього інфекційного відділення ЦРЛ, переданого під Локачинську амбулаторію загальної практики-сімейної медицини.

12. Про надання дозволу на списання основних засобів сектору культури РДА.

13. Про затвердження Положення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Локачинський районний інклюзивно-ресурсний центр».

14. Про затвердження Переліку установ, організацій та нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та селища району в новій редакції.

комунального майна виконавчого апарату районної ради.

15. Про надання дозволу Локачинській ЦРЛ на здачу в оренду приміщень.

16. Про затвердження Статуту комунальної установи «Локачинський районний інклюзивно-ресурсний центр».

17. Про внесення змін та доповнень до рішення  районної ради від 30.03.2010 р. № 34/1 «Про затвердження Стратегічного плану розвитку Локачинського району на 2010-2020 роки».

18. Про внесення змін до рішення Локачинської районної ради від 22.05.2012 року №11/13 «Про надання дозволу Локачинській РДА на здачу в оренду частини приміщення».

19. Про погодження проекту договору оренди Локачинській районній державній адміністрації.

20. Про затвердження плану роботи районної ради на ІІ півріччя 2018 року.

21. Про підтримку Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області  до народних депутатів України від Волинської області щодо внесення змін до Закону України «Про автомобільний транспорт».

22. Про підтримку Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області до Верховної Ради України, Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики і вугільної промисловості України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, народних депутатів України від Волинської області щодо розгляду питання приватизації ДП "Волиньторф".

23. Про підтримку Звернення депутатів фракції ВО «Батьківщина» Луцької районної ради з приводу впровадження нових стандартів заготівлі молока.

24. Різне.

З усіх питань прийняті відповідні рішення. В роботі сесії районної ради взяв участь депутат обласної ради Спопюк М.Я.

 

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»