Відбулося спільне засідання постійних комісій

04.07.2018 року відбулося спільне засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку району та постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, дотримання законності, правопорядку, прав людини та соціального захисту населення з  порядком денним:

 

1. Про Програму підтримки епізоотичного благополуччя, проведення лабораторно-діагностичних досліджень у сфері ветеринарної медицини у Локачинському районі на 2018-2020 роки.

  1. Про стан підготовки закладів бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період.                                                                                                                                                 

3. Про Статут, положення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Локачинський районний інклюзивно-ресурсний центр».

4. Про  Статут комунального некомерційного підприємства "Локачинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги".

 5. Про Програму по підтримці молодих лікарів Локачинської центральної районної лікарні на 2018-2021 роки.

 6. Про районну комплексну програму соціального захисту населення на період до 2021 року.

  7. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 30.03.2010 р. № 34/1 «Про затвердження Стратегічного плану розвитку Локачинського району на 2010-2020 роки».

  8. Про Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області  до народних депутатів України від Волинської області щодо внесення змін до Закону України «Про автомобільний транспорт».

  9.  Про Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області  до Верховної Ради України, Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики і вугільної промисловості України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, народних депутатів України від Волинської області щодо розгляду питання приватизації ДП «Волиньторф».

 10. Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2018 року.

 11. Різне.

 

З усіх питань прийнято відповідні рішення. В роботі спільного засідання постійних комісій взяв участь голова ради Борис Ковальчук.

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»