Відбулося засідання "Бюджетної комісії"

 14 лютого  відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової політики та управління майном комунальної власності, на якому розглянуто питання:

1.  Про технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 9,2086 га, що перебуває в оренді гр.Калиша Б.А. для рибогосподарських потреб, розташованої за межами населених пунктів Замличівської сільської ради.

2. Про технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 17,0000 га, що перебуває в оренді гр.Хамежука А.М. для рибогосподарських потреб, розташованої за межами населених пунктів Дорогиничівської сільської ради.

3. Про технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 5,4108 га, що перебуває в оренді гр.Шевчука П.М. для рибогосподарських потреб, розташованої за межами населених пунктів Бубнівської сільської ради.

 4. Про передачу приміщення інфекційного відділення  Локачинської ЦРЛ на баланс Центру ПМСД для Локачинської амбулаторії ЗПСМ.

  5. Про розгляд клопотання ТОВ «ВОЛИНЬ-ЕКОТЕПЛО» про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії з відновлювальних джерел енергії для Локачинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія»

  6. Про розгляд клопотання ТзОВ «Теплопостач» щодо встановлення  тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії на опалювальний сезон 2016-2017 років.

   7. Різне.

  З усіх питань прийняті відповідні рішення.

  В роботі комісії взяв участь голова районної ради Б.В.Ковальчук. 

 

 

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»