Відбулося засідання "бюджетної" комісії

23 березня 2017 року відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності на якому розглянуто питання:

 

1.  Про внесення змін до цільової Програми мобілізаційної підготовки

місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних сил України та інших військових формувань на 2014-2018 роки.

        

2. Про програму фінансової підтримки громадської організації «Локачинська районна організація воїнів АТО» на 2017 рік.

       

3. Про встановлення пільги по сплаті орендної плати для Локачинської районної організації Товариства Червоного Хреста України.         

        

4. Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення реалізації Локачинською районною державною адміністрацією делегованих Локачинською районною радою повноважень на 2017 рік.

 

5. Звіт голови районної ради Ковальчука Б.В. за 2016 рік.    

 

6. Звіт директора комунального підприємства «Локачинський будпроект» Мацик Т.О.  про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна підприємства за 2016 рік.

 

7. Звіт редактора Локачинської районної газети «Селянське життя» Романюк І.Б. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна підприємства за 2016 рік.    

 

8. Звіт директора Локачинської районної друкарні Костюка Є.П. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна підприємства за 2016 рік.  

 

9.  Звіт завідувача Трудовим архівом Локачинського району Остапчук О.І.  про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна установи за 2016 рік

 

10. Про укладення контракту з завідувачем Трудового архіву Локачинського району Остапчук О.І.

      

11.  Звіт головного лікаря  Локачинської центральної районної лікарні Франчука О.Ф. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна установи за 2016 рік.

 

12. Про зміну структури Локачинської ЦРЛ.

               

13. Про звіт головного лікаря  КЗ «Локачинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Магновського В.А. за 2016 рік.

 

14. Про надання дозволу КЗ «Локачинськнй РЦПМСД» на списання основних засобів.

        

15. Про надання дозволу КЗ «Локачинськнй РЦПМСД» на здачу в оренду майна.

 

16. Про ліквідацію бібліотек –філій сіл Дорогиничі і Войнин Локачинської районної ЦБС.

      

 17. Звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік.

18. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 року №13/4  «Про районний бюджет на 2017 рік».

 

 

19. Розгляд клопотань про виділення коштів.

 

20. Про фінансування дошкільних навчальних закладів району.

      

21. Про передачу Локачинського дошкільного навчального закладу «Пізнайко».

      

22. Різне.

 

 З усіх питань прийнято відповідні рішення.

 

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Б.В.Ковальчук та перший заступник голови Локачинської РДА Н.В.Сафронова

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»