Відбулося засідання "бюджетної" комісії

16 жовтня 2018 року відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності з порядком денним:           

1. Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення реалізації Локачинською районною державною адміністрацією делегованих  Локачинською районною радою повноважень на 2018 рік.                        

 2. Про припинення діяльності (реорганізацію) Локачинської центральної районної лікарні шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Локачинська центральна районна лікарня».                        

 3. Про надання дозволу Локачинській центральній районній лікарні на безоплатну передачу бензогенератора 15 ДПРЧ УДСНС України у Волинській області.                       

 4. Про надання дозволу Локачинській ЦРЛ на здачу в оренду фойє.                                 

  5. Про внесення доповнення до Комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Локачинському районі на 2016-2020 роки.                   

  6. Про надання дозволу Локачинській РДА на здачу в оренду частини приміщення.         

  7. Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Локачинський районний  інклюзивно-ресурсного центр».                    

  8. Про затвердження Положення про конкурс та призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Локачинського району.                   

 9. Про затвердження результатів конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Локачинський районний інклюзивно-ресурсний центр».               10. Про стан реформування друкованого засобу масової інформації та редакції Локачинської районної газети «Селянське життя», співзасновником  якої є Локачинська районна рада.

   11. Про розгляд клопотань про виділення коштів та внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2017 р. №25/2 «Про районний бюджет на 2018 рік».             

  12. Про розпорядження голови районної ради, видані в міжсесійний період.             

  13. Про розгляд Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області до Кабінету Міністрів України щодо затвердження порядку  оформлення дозволу на видалення  дерев, кущів, газоняі і квітників за межами населених пунктів (крім насаджень лісового фонду).             

14. Різне.

З усіх питань прийнято відповідні рішення. 

            

 

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»