Відбулося засідання "бюджетної" комісії

6 березня 2019 року відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності, на якому розглянуто питання:

1.  Звіт головного лікаря КНП «Локачинська центральна районна лікарня»

Франчука О.Ф. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна установи за 2018 рік.      2. Звіт директора комунального підприємства «Локачинський будпроект» Мацик Т.О.  про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна підприємства за 2018 рік.

3. Звіт директора Локачинської централізованої бібліотечної системи Мариняк Л.Г. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна установи за 2018 рік.

4. Звіт директора Локачинського районного будинку культури Олексюк Н.С. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна установи за 2018 рік.

5.  Звіт завідувача Об’єднаним трудовим архівом Локачинського району Остапчук О.І.  про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна установи за 2018 рік.

6. Звіт директора Локачинської районної друкарні Костюка Є.П. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна підприємства за 2018 рік. 

7. Звіт головного лікаря  КНП «Локачинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Магновського В.А. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна установи за 2018 рік.

8. Звіт голови Локачинської районної державної адміністрації В.Ф.Дудечка  про виконання районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень за 2018 рік.

9.Про звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік.    

 10. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 року №33/5 «Про районний бюджет на 2019 рік» та розгляд клопотань про виділення коштів.    

11. Про безоплатну передачу майна спільної  власності територіальних громад сіл та селища Локачинського району  у власність територіальної

громади Затурцівської сільської ради.        

12. Про Програму розвитку місцевого самоврядування у Локачинському районі на 2019-2020 роки.                   

13. Про виконання Програми фінансового забезпечення реалізації Локачинською районною державною адміністрацією делегованих Локачинською районною радою повноважень за 2018 рік.               

14. Про Програму фінансового  забезпечення реалізації Локачинською  районною державною адміністрацією делегованих Локачинською районною радою повноважень на 2019 рік.              

З усіх питань прийнято відповідні рішення. В роботі комісії взяв участь голова районної ради Мазурок В.М. та перший заступник голови райдержадміністрації Сафронова Н.В.

 

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»