Відбулося засідання "бюджетної" комісії

13 вересня 2019 року відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності, на якому розглянуто питання:

1. Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення реалізації

Локачинською районною державною адміністрацією делегованих Локачинською районною радою повноважень на 2019 рік.         

2. Про комплексну Програму фінансової підтримки розвитку Об’єднаного трудового архіву Локачинського  району на 2019-2021 роки.         

3. Про розпорядження голови районної ради, видане у міжсесійний період.        

4. Про укладення контракту з завідувачем Об’єднаного трудового архіву Соловей І.В.    

 5. Про надання дозволу  на безоплатну передачу КНП «Локачинський РЦПМСД» для КНП «Локачинська ЦРЛ» шиферу.               

6. Про надання дозволу територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Локачинської РДА на відчуження  (продаж) основних засобів.       

7. Про безоплатну передачу комп’ютерних засобів.       

8. Про внесення змін до рішення районної  ради від 13.06.2019 р. № 35/10

«Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл та селища  Локачинського району  у власність територіальної громади Війницької сільської ради».          

9. Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл та селища Локачинського району у власність територіальної громади

Привітненської сільської ради.        

10. Про внесення змін до рішення Локачинської районної ради від 06.12.2005 року №22/2 «Про оренду приміщень».        

11. Про запит депутата Маневицької районної ради Шкоди О.С. щодо Звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства фінансів України, Народного депутата України Констанкевич І.М., щодо збільшення розміру щомісячної виплати при народженні дитини та передбачення цих виплат при формуванні Державного бюджету на 2020 рік.        

12. Про Звернення депутатів Луцької районної ради щодо незаконного змушення ПАТ «Волиньгаз» облаштування комерційних вузлів обліку газу засобами дистанційної передачі інформації за рахунок бюджетних коштів.        

13. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 року №33/5 «Про районний бюджет на 2019 рік» та розгляд клопотань про виділення коштів.

З усіх питань прийнято відповідні рішення. В роботі комісії взяли участь перший заступник голови РДА Сафронова Н.В. та голова районної ради Мазурок В.М.        

 

 

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»