Відбулося засідання " бюджетної" комісії

20 червня 2017 року відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності, на якому розглянуто питання:

1. Про Положення про порядок використання шкільних автобусів.

2. Про Порядок надання та використання коштів, передбачених у районному бюджеті на підтримку та розвиток особистих селянських господарств у 2017 році.        

3. Про Порядок надання та використання коштів районного бюджету на часткове здешевлення вартості штучного осіменіння корів та телиць в особистих селянських господарствах на 2017 рік.       

 4. Про Порядок використання коштів, передбачених на виконання заходів Програми  здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів Національного архівного фонду на 2017-2019 роки на 2017 рік.         

5. Про доповнення до Програми соціального захисту населення Локачинського району на період 2014 — 2017 років та Порядок відшкодування витрат за пільги з послуг зв’язку окремим категоріям громадян за рахунок коштів районного бюджету.         

6. Звіт голови Локачинської райдержадміністрації Дудечка В.Ф. про виконання делегованих районною радою повноважень районній державній адміністрації у 2016 році.

7.  Про хід виконання програми економічного і соціального розвитку району на 2016-2017 роки.       

8. Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення реалізації Локачинською районною державною адміністрацією делегованих Локачинською районною радою повноважень на 2017 рік та затвердження Порядку використання коштів, передбачених на виконання заходів Програми.         

9. Про зміну структури Локачинської ЦРЛ.        

10. Про розгляд плану реорганізації фельдшерсько-акушерський пунктів району.         

11.Різне.

З усіх питань прийнято відповідні рішення. В роботі комісії взяв участь голова районної ради Борис Ковальчук.

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»