Відбулося засідання "бюджетної" комісії

15 березня 2018 року відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності з порядком денним:

1. Про встановлення пільги по сплаті орендної плати для Локачинської районної організації Товариства Червоного Хреста України.          

2. Про  безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл та селища Локачинського району у власність територіальної громади Затурцівської сільської ради.                               

3. Розгляд клопотань про виділення коштів.

4.  Про внесення змін до цільової Програми мобілізаційної підготовки

місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних сил України та інших військових формувань на 2014-2018 роки.        

5. Про Програму покращення функціонування Локачинського відділення

Володимир-Волинської об’єднаної державної  податкової інспекції Головного управління  державної фіскальної служби у Волинській  області на 2018 рік.                   

6. Звіт директора комунального підприємства «Локачинський будпроект» Мацик Т.О.  про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна підприємства за 2017 рік.

7. Звіт редактора Локачинської районної газети «Селянське життя» Романюк І.Б. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна підприємства за 2017 рік.  

8. Про продовження терміну дії Програми економічної підтримки Локачинської районної газети «Селянське життя» на 2016-2017 рік на 2018 рік.              

9.  Звіт завідувача Трудовим архівом Локачинського району Остапчук О.І.  про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна установи за 2017 рік.

10. Звіт директора Локачинського районного будинку культури Олексюк Н.С. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна установи за 2017 рік.

11. Звіт директора Локачинської районної друкарні Костюка Є.П. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна підприємства за 2017 рік.  

12.  Звіт головного лікаря  Локачинської центральної районної лікарні

Франчука О.Ф. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна установи за 2017 рік.         

13. Звіт головного лікаря  КЗ «Локачинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Магновського В.А. за 2017 рік.

14. Звіт директора Локачинської централізованої бібліотечної системи Мариняк Л.Г. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна установи за 2017 рік.

15. Звіт голови районної ради Ковальчука Б.В. за 2017 рік.     

16. Про розгляд клопотання Локачинського районного центру зайнятості щодо передачі на баланс Волинського обласного центру зайнятості  частини приміщення Локачинської центральної районної бібліотеки, яким користувався Локачинський РЦЗ.                   

17. Про виконання Програми фінансового забезпечення реалізації Локачинською РДА делегованих Локачинською районною радою повноважень на 2017 рік.         

18.  Про Програму фінансового забезпечення реалізації Локачинською

районною державною адміністрацією делегованих Локачинською районною

радою повноважень на 2018 рік.               

19. Про продовження терміну дії Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення та заслуги перед Локачинським районом на 2016-2017 роки на 2018-2019 роки.        

20. Про Програму інформатизації  Локачинського району на 2017-2019 роки.                   

21. Про зміни в структурі і чисельності керівництва районної ради.                   

22. Різне.

З усіх питань прийнято відповідні рішення. В роботі комісії взяли участь голова районної ради Б.В.Ковальчук та перший заступник  голови райдержадміністрації Н.В.Сафронова.

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»