Відбулося засідання "бюджетної" комісії

 05.07.2018 відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності з порядком денним:

  1. Про внесення змін до цільової Програми мобілізаційної підготовки місцевого значення  та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2014 – 2018 роки.                    
  2. Про розгляд клопотань про виділення коштів.       

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2017 року №25/2 «Про районний бюджет на 2018 рік».

 

4. Про Програму підтримки молодих лікарів Локачинської центральної районної лікарні на 2018-2021 роки.

5. Про Статут, положення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Локачинського районного інклюзивно-ресурсного центру.

6. Про  передавальний акт балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів комунального закладу «Локачинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».          

7. Про надання дозволу КЗ «Локачинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на проведення робіт по реконструкції приміщення інфекційного відділення ЦРЛ, переданого під Локачинську амбулаторію загальної практики-сімейної медицини.

8. Про дозвіл на списання основних засобів сектору культури РДА.       

9. Про Перелік установ, організацій та нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та селища району в новій редакції.

10. Про внесення змін до рішення Локачинської районної ради від 22.05.2012 року №11/13 «Про надання дозволу Локачинській РДА на здачу в оренду частини приміщення».

11. Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2018 року.

 12. Різне.

З усіх питань прийняті відповідні рішення. В роботі комісії взяв участь голова районної ради Борис Ковальчук.

 

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»