Відбулося засідання "бюджетної" комісії

   31.08.2018 року відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності на якому розглянуто питання:

             1. Про дозвіл на списання гаража сектору культури РДА.          

          2. Про внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2017 року №25/2 «Про районний бюджет на 2018 рік».       

          3. Про технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 0,8834 га на території Дорогиничівської сільської ради.              

            4. Про технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 5,9058 га на території Замличівської сільської ради.                 

            5. Про технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 24,0000 га на території Озютичівської сільської ради.       

         

            6. Про технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 45,5972 га на території Холопичівської сільської ради.                  

             7. Про  передавальний акт матеріальних цінностей ЗОШ  І ступеня с.Дорогиничі до опорного навчального закладу «Навчально-виховний комплекс «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія».

8. Про розгляд клопотань про виділення коштів.              

           9. Про стан реєстрації  положення про Об’єднаний трудовий архів Локачинського району.           

           10. Різне.

З усіх питань прийнято відповідні рішення.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Ковальчук Б.В. та перший заступник голови Локачинської РДА Сафронова Н.В.

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»