Відбулося засідання постійної комісії

30 листопада 2018 року  відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку  району, на якому розглянуто питання:

1. Про обрання секретаря постійної комісії.                 

2. Про  хід  виконання  районної  Програми  «Питна вода»  на 2006-2020 роки.                

 3. Про технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що пропонується для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів Війницької сільської ради загальною площею 21,9610 га.                  

4. Про технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок площею 4,0719 га та 13,2825 га, наданих в оренду ПП «Захід» для товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів  Війницької сільської ради.                               

5. Про технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що пропонується для продажу права оренди на земельних торгах, яка розташована за межами населених пунктів Привітненської сільської ради загальною площею 10,1500 га.                              

6. Про Статут КНП «Локачинська центральна района лікарня».                   

7. Про розгляд листа КНП «Локачинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо реорганізації ФАПів у селах Кути, Журавець, Роговичі та Міжгір’я.          

 8.  Про Програму розвитку первинної медико – санітарної  допомоги

на  засадах  сімейної  медицини  Локачинського району на 2019 рік.                  

  9. Про розгляд пропозиції Затурцівської сільської ради про початок переговорів з питань організації співробітництва у сфері забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами.                   

 10. Про звернення до Керуючого Волинською єпархією Української православної церкви  єпископа Нафанаїла та Керуючого Володимир-Волинською єпархією Української православної церкви митрополита Володимира щодо участі в об’єднавчому соборі Православної Церкви в Україні.                 

 11. Різне.

З усіх питань прийнято відповідні рішення.

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»